banner851

banner955

HEYELAN YOLUNU İNCELEDİ…

Düzce Valisi Cevdet Atay, Akçakoca’ya bağlı Beyören Köyü yolunda meydana gelen heyelan sonrası başlatılan onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Vali Atay’a eşlik eden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen son durum hakkında bilgiler verdi.

Akçakoca 13.05.2022, 12:30 15.05.2022, 14:56
1226
HEYELAN YOLUNU İNCELEDİ…

Düzce’de afetlerin tahribata yol açtığı yollarda yeniden yapım ve onarım devam ediyor. Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen’in koordinasyonunda sahada hummalı yürütülen çalışmalar Vali Cevdet Atay tarafından da yakından takip ediliyor.

Geçtiğimiz kış aylarında Düzce’yi etkisi altına alan yoğun kar yağışında biriken karların erimesi ve etkili yağmur birçok bölgede heyelana yol açtı. Meydana gelen heyelanların izlerini silmek için Düzce İl Özel İdaresi tarafından başlatılan çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Düzce Valisi Cevdet Atay da, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ve il genel meclis üyeleri ile birlikte Akçakoca İlçesine bağlı Beyören Köyü yolunda yaşanan toprak kayması sonrası yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Köylülerin mağdur olmaması için hızla devam eden yol onarımı ile ilgili Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen’den bilgi alan Vali Atay, yoğun mesai harcayan çalışanlara da teşekkür etti. 

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız