banner851

banner955

“İHALE KAPSAMINA ALINDI…”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bakanlığı döneminde yoğun girişimlerde bulunduğu “Akçakoca Yat Limanı” projesi ile ilgili müjdeyi “Akçakoca’ya hayırlı olsun” diyerek verdi. Akçakoca Yat Limanı projesi ile ilgili sürecin Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu tarafından hızlandırıldığını belirten Başkan Özlü, “Haberi dün aldım haberi, Akçakoca Yat Limanı ihale kapsamına alındı.” dedi.

Akçakoca 12.11.2021, 14:44 12.11.2021, 16:25
1574

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı döneminde üzerinde çalıştığı, Akçakoca Yat Limanı Projesi’ndeki sevindirici gelişmeyi paylaştı.  

Düzce Mutfak Sanatları Merkezi’nde parti olarak düzenledikleri basın toplantısında konuşan Özlü, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun kendisini arayarak Akçakoca Yat Limanı Projesi’nin ihale kapsamına alındığını söylediğini müjdeledi.

“Ciddi takip ederseniz, mutlaka sonuç alıyorsunuz”

Başkan Özlü, “Akçakoca'daki liman bölgesi var, Balıkçı Barınağı bölgesi var. Biz o bölge için 2015’ten beri çok uğraştık. Burada bir yat limanı olsun, burada mahmuzlar olsun, Karasu'da olduğu gibi. Bu projemiz Ulaştırma Bakanlığı'ndaydı. Defalarca o günün ulaştırma bakanımızla görüştük. Bu defa da yine görüşmelerimizde, burası ihale kapsamına alındı. Haberi dün aldım, ihale kapsamına alındı. Yine 2015 yılından beri takip ettiğimiz bir projede uygulama aşamasına geldik. Ciddi takip ederseniz, mutlaka sonuç alıyorsunuz. Akçakoca'ya hayırlı olsun arkadaşlar. Güzel bir proje, bakanımızın ilettiği güzel bir haber. Bununla ilgili tabii 2017'den beri hem teşkilatlarımız, vekillerimiz, belediye başkanımız, hep birlikte takip ettik. Balıkçı barınağını yerine taşıdığımız zaman, mevcut liman içi bir yat limanı olacak.” dedi.

Keskin: AK Parti Düzce’de tarih yazıyor

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ise, Düzce’de AK Parti’nin tarih yazdığını belirterek, “Şimdi bunlar gerçekleştiği an kaderi değişmiş olacak. Artı geçen ziyaret ettiğim Melenağzı bölgesinde bir doğal bir liman var. Doğal limanında kum midyeciliği var. Orada 2 senede 1 ihracat kalemi olan buradaki işletmeciler de kimi sektöründe çalışanlarla da orayı da onu da takip ediyoruz. Köy temsilcilerinden bizlere ulaşıp vekillerimize ulaşan bir süreç bu. Dolayısıyla bu memlekette bu işleri takip ediliyor. Biz bir takımız, iyi bir takımız. Buradan köylerle ilgili de birkaç bir şey söylemek istiyorum. Çünkü bu sene gerçekten 100 kilometre civarında bir asfaltlama yaptık. Özel idaremiz il genel meclisimiz ve başkanımızla burada beton yola başladık. İlk defa bu sene onlardan da randıman aldık, inşallah 2022'de daha fazlasını yapacağız. Oyun parkı inşa etmek istiyoruz. Bunun da çalışmalarını arkadaşlarımız yapıyorlar. Dolayısıyla köyüyle kentiyle şehirleri, ilçeleri ile bu dönemde AK Parti bir tarih yazıyor arkadaşlar. Dolayısıyla 2023 yılında da biz bu insanların karşısına biz yaptıklarımızla tarih oluşturarak, alnımız açık başımız dik çıkacağız. Hep birlikte bu mutluluğa erişeceğini inanıyorum.” açıklamalarında bulundu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (13)
duzcelı 1 yıl önce
yuzlerce yat acıkta beklıyodu bır tek yat lımanına ıhtıyacımız kalmıstı ıyı oldu
can 1 yıl önce
SAYIN BASKAN DÜZCE AKCAKOCA ULASIMDA CÖZÜLÜRSE GÜZEL OLUR ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERDEN KURTULALIM DÖKÜLÜYO HERYERLERI KILIMA YOK BALIK ISDIFI GIDIYORLAR
Ali 1 yıl önce
Ağam bizle eğlenir….
18 mağduru 1 yıl önce
Milletin bağına bahçesine 18 uyguluyoruz diye çökmekden vazgeçin hakkımı helal etmiyorum
düzce sevdalısı 1 yıl önce
ÖNCE SAHİLLERİN PİSLİGİNİ ÇÖPÜNÜ TEMİZLE BİR İNSANIN YAPTIGI HER İŞ SAÇMA OLURMU BUNU BU BAŞKANDA GÖRDÜK
Madur 1 yıl önce
Akılları fikirleri hep zevki sefa askari ücretliye yine birşe yok
Yazıklar olsun 1 yıl önce
Sn. Keskin nerde yaşıyor? Bundan önceki dönem Ak parti yönetimi yok muydu? Onca yıl Düzce için heba oldu diyorsun.
81 1 yıl önce
Yat siparişini verdik sayin başkanım pardon bakanım
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız