banner851

banner614

İKNA ETMEK İÇİN UZUN SÜRE DİL DÖKTÜLER

banner619

Akçakoca’da rahatsızlanan alzaymır hastası kadın, çağrılan ambulansa binmemek için direndi. Polis ve sağlık ekipleri, sakinleşmesi için uzun süre dil döktükleri kadını hastaneye götürmeye ikna etti.

banner846
Akçakoca 29.04.2020, 14:44 29.04.2020, 14:47
8308
İKNA ETMEK İÇİN UZUN SÜRE DİL DÖKTÜLER
banner844

Düzce'nin Akçakoca İlçesinde evde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmak istenen alzaymır hastası kadın, polis ve sağlıkçıların iknası sonrası hastaneye götürüldü.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Döngelli Köyü'nde yaşayan alzaymır ve psikolojik rahatsızlığı bulunduğu öğrenilen  Z.Ç'nin evinde saldırgan tavırlar sergilemesi nedeniyle vatandaşlar tarafından polis ve 112 Acil Sağlık ekiplerine haber verildi.

Olay yerine gelen ekipler, Z.Ç ile uzun süre konuşarak hastanede tedavi olması gerektiğini anlattı. Sağlıkçı ve polis ekiplerinin yoğun çabasının ardından ikna olarak ambulansa alınan kadına burada ilk müdahalesi yapıldı.

Z.Ç, buradaki müdahalenin ardından Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yorumlar (2)
Yorumcu!!.. 1 yıl önce
Alzaymır değil Alzheimer diye yazılır.Önce nasıl yazıldığını öğren birde gazeteci olacaksınız daha yazdığınız haberin nasıl yazıldığını doğru kelimeleri nedir bilmiyorsanız da araştırıp öğrenip öyle yazın bi zahmet..
FAHRİ 1 yıl önce
Öğrencek abi öğrencek :)
14°
az bulutlu