banner851

banner614

“İTFAİYEMİZ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK”

Akçakoca Belediyesi tarafından merkezdeki itfaiye teşkilatının yanı sıra şehirlerarası terminal alanı içerisine ikinci bir itfaiye birimi daha kuruldu. Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yangın olaylarına hızlı müdahale için ikinci itfaiye birimi kurulduğunu açıkladı.

banner619
Akçakoca 15.10.2020, 15:15
1515
“İTFAİYEMİZ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEK”

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan ve Akçakoca İtfaiye Müdürü Ali Uzunoğlu ile birlikte Ayazlı Mahallesi Akçakoca Sapağında bulunan şehirlerarası terminal içerisine kurulan İtfaiye Müdürlüğünün yeni birimini ziyaret etti.

Yangında anlık müdahalelerin önemli olduğunu ifade eden Yanmaz, “Yangında 1 saniyenin bile can ve mal kaybında önemi vardır. Bu nedenle itfaiyenin ihbar alır almaz olay yerine en hızlı bir şekilde ulaşması gerekiyor” dedi.

İtfaiye personeliyle gurur duyduğunu vurgulayan Yanmaz, “Akçakoca çok büyüyor ve gelişiyor. Seçim döneminde de olaylara zamanında müdahale etmek için proje hazırlamıştık. Şimdi yaptığımız görüşmeler neticesinde şehirlerarası terminalimizin bir bölümünü ikinci itfaiye noktamız olarak belirledik. Terminalimizde faaliyet gösteren esnafımızın da böyle bir talebi var. İtfaiyemiz şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada etkili bir şekilde çalışmalarına devam edecek” ifadelerini kullandı. (İHA)

Yorumlar (1)
EyvAllah 12 ay önce
Sayın Okan Başkanı ve Sayın Ali Müdürü Tebrik Ederim.