banner851

banner614

İYİ PARTİ'DEN AFET BÖLGESİNE DESTEK

banner619

İYİ Parti sel felaketi yaşayan ve yaralarını sarmaya devam eden afet bölgelerinde selzedelere destek vermeye devam ediyor. Afet bölgesindeki vatandaşların talebi doğrultusunda bu kez erzak, yatak ve boya malzemeleri Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan'ın da aralarında bulunduğu heyet tarafından vatandaşlara ulaştırıldı.

banner846
Akçakoca 17.09.2019, 14:40
789
İYİ PARTİ'DEN AFET BÖLGESİNE DESTEK
banner844

Düzce'nin Akçakoca ve Cumayeri ilçelerinde büyük tahribata yol açan sel felaketinin üzerinden 2 ay geçerken, afet bölgelerinin yaralarını sarmak için hem çalışmalar hem de yardımlar devam ediyor.

Sel felaketinden etkilenen afet bölgelerinde yaşayan selzedelere desteğini sürdüren İYİ Parti Düzce Teşkilatı, Sakarya ve Kocaeli teşkilatlarıyla birlikte selzedeleri ziyaret ederek desteğini sürdürdü.İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Lütfü Türkkan’ın de yer aldığı heyetle birlikte yardımları yerine ulaştıran İl Başkanı Yunus Özay Er, yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımızla görüşerek ihtiyaçlarını yeniden listeledik"

"Büyük bir sel felaketi sonrası yaralarını sarmaya devam eden afet bölgelerimize yardım faaliyetlerimiz devam ediyor. Bu sefer de Genel Başkan Yardımcımız Sayın Lütfü Türkkan’ın iştirakleri ve Sakarya İl Başkanımız Sayın Selçuk Kılıçarslan, Kocaeli il başkanımız Sayın Şambaz Yıldız'ın katılımları ile Kocaeli ve Düzce İYİ Parti İl Teşkilatı'nın hazırladığı erzak yatak ve boya malzemelerini, İlçe Başkanımız Sayın Behçet Alkan Lokum ve Akçakoca teşkilatının organizasyonu neticesinde afet bölgesine ulaştırdık. Vatandaşlarımızla görüşerek ihtiyaçlarını yeniden listeledik. Burada yaşayan vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde bizden talep ettikleri ihtiyaç malzemelerinin teminini sağlayıp tekrar gelmek üzere afet bölgesinden ayrıldık. Destek kampanyamıza Sosyal politikalar ve Kadın Politikaları Başkanlığımız başta olmak üzere katkılarından dolayı tüm teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyoruz. İlgili bölgeye yardımlarımız devam edecek, hayat normal akışına tam manası ile dönene kadar bölge halkının yanında olacağız."

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (2)
vatandaş 2 yıl önce
İzmit üstünden düzce reklamı buda güzel...
Akçakocalı Sami 2 yıl önce
Şuraya yazayım: Düzce İP bu organizasyon ve yardım için cebinden hiç para harcadı mı. Yoksa kocaeli ve Sakaryanın üzerinde prim mi yapıyor. Sadece sordum.