banner851

banner614

KAÇAK YAPIYA BELEDİYE ‘DUR!’DEDİ

Akçakoca’da hizmet veren Livadi Otel Restaurant işletmecisinin mevzuata aykırı yürüttüğü ve belediyeden izinsiz olarak hayata geçirdiği kaçak yapılaşmaya Akçakoca Belediyesi ‘Dur!’ dedi.

banner619
Akçakoca 20.08.2019, 13:11 21.08.2019, 18:16
4968

Akçakoca Belediyesi tarafından kaçak yapılaşma sahibi Livadi Otel’e para cezası ve söküm tebligatı verildi.
 


Kaçak ilave yapılaşmaya karşı işletme sahiplerine, 4 bin 600 lira para cezası kesen Akçakoca Belediyesi Yönetimi, kaçak yapının sökülüp eski haline getirilmesi için ise 1 ay süre verdi. 
 


1 aylık süre sonunda Livadi Otel’de ki kaçak yapı sökülüp eski haline getirilmediği takdirde, belediye ekipleri tarafından mühür vurulup, kaçak alanın kaldırılacağı bilgisi verildi.

Haber: H. DURNA

banner844
Yorumlar (10)
gezici 2 yıl önce
başkan dalgakıran yaptırt.limanı ayazlıya taşıt.plaj yaptır limanın olduğu yere.şişme parkın olduğu yere banklar koydurt.ordaki izbe kulübeleri kaldırt.kaldırımdaki satıcıları karşıya aldır duvarın dibine.
düzceli 2 yıl önce
sayın başkan Düzce Akçakoca hattını belediye bünyesine alın.Adam gibi otobüsler alın.Bıktık sizin kapısı kapanmayan yolda kalan minübüslerinizden.
oooo 2 yıl önce
Ben gece Akçakocadan gelirken as taksiden girdi minübüs.evim cedidiyede.Darıcı girişinden dolanıyor ne alaka taa kenar köşelerde.Adam gibi ya kervandan gir yada çobandan.sonuçda servis minübüsü bunlar.
turist. 2 yıl önce
Başkan Şok market yanında pis bir baraka ve denizi kapatan şişme oyun parkı çok çirkin.oraya birde kulübe kondurmuş adam.Ben olsam çınara girişin sol tarafını duvarın dibine sıralandırırm diğer satıcıları ordaki kaldırımlara değil.
esnaf 2 yıl önce
Başkan Çınar Cad.sindeki kafelerin cam çıkıntılarını gör bence.
mahalleli 2 yıl önce
Bahçe kafenın yanındaki 2 tane yumruk atılan makinalar sabaha kadar pat küt pat küt.yeter ama..belirli saatten sonra dursun..
Halk 2 yıl önce
Başak Ben hurda minubuslerden ve güzergahlarından şikayetciyim.Minubüslerin düzceye girişleri biri As taksiden giriyorsa yarım saat sonrakide Kervan mevkiinden girsin.500 kere şikayet ettik.
ogretmen 2 yıl önce
çok nezih bir yer livadi otel.yanlis varsa tabi duzeltilsin de . başka yerlere de bakmak lazım. millet merkezde kafasina göre. kaldirim isgal ediyor. kimse ses çıkarmıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın