banner851

banner955

“KAOS ÇIKARTMAK İSTİYORLAR…”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleri ile yaptığı toplantıda son günlerde yerel basında çıkan haberler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Başkan Yanmaz belediye ve kendisi hakkında çıkan haberler ile ilgili kurmaylarını, “Belediye içeresinde kaos çıkartmaya çalışıyorlar” diyerek uyardı.

Akçakoca 20.02.2022, 09:45 20.02.2022, 12:37
1119
“KAOS ÇIKARTMAK İSTİYORLAR…”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz,  Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz, Şenol Yazgan, ABİTAŞ Genel Müdürü Hakan Öztaş ve MHP Akçakoca Belediyesi Meclis Üyesi Sinan Akın ile birlikte Akçakoca Kahvecisinde istişare toplantısı yaptı.

Başkan Yanmaz son günlerde basında çıkan haberlerin Akçakoca Belediyesi içerisinde kaos çıkartmaya yönelik olduğunu ifade ederek, mesnetsizce yapılan yorumların belediyeyi yıpratmaya çalışmalarından ibaret olduğunu vurguladı.

Yanmaz yaptığı açıklamada, “Akçakoca Belediye Başkanlığına geldiğimiz günden bu yana görevimizi ilk günkü aşk ile yapmaya devam ediyoruz” diyen Başkan Yanmaz, Başkan Yardımcıları ve personellerine yorum ve haberlerle saldıran kalemşorlara kesinlikle itibar edilmemesi gerektiğini ifade ederek birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.   Batı Karadeniz’in İncisi bu şirin ilçemizi güzel yerlere getirmek için saat mefhumu gözetmeksizin çalıştıklarını dile getiren Başkan Yanmaz,  “En üst kademeden en alt kademedeki tüm mesai arkadaşlarıma özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.

banner844
Yorumlar (3)
Halk.. 8 ay önce
Cok haklilar.Sen Turkuaz otelin etrafi kapatmasina Bahce kafenin kurallari hice saymasina göz yummuyormusun..Haklilar.
Tatar ramazan 8 ay önce
Akçakoca istikrarlı bir başkan göremedi.
Sizde dahil.
Muzaffer Erdoğan 8 ay önce
Sayın başkanımız tüm zamanını Akçakoca için harcıyor.Eleştirilerde ölçülü olalım.
20
parçalı az bulutlu