banner851

banner955

KATAMARAN’A İLGİ BÜYÜK

Batı Karadeniz'in incisi Düzce'nin denize açılan yüzü Akçakoca’ya, turizmi geliştirmek, yerli ve yabancı turistlere iyi hizmet verebilmek için 400 kişilik Katamaran gezi teknesine vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Akçakoca 18.08.2020, 09:53
2961
KATAMARAN’A İLGİ BÜYÜK
banner1032

Yeşil ve mavinin birleştiği Batı Karadeniz'in önemli turizm bölgelerinden Akçakoca'ya, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın girişimleri ile getirilen katamaran gezi teknesine ilgi her geçen gün artıyor.

İlçeye gelen turistler, limanda bekleyen gezi teknesiyle Karadeniz'in sahilleriyle kıyılarını görme imkânı bulurken, tekne turlara çıkmadığı zamanlarda ise kafeterya ve restoran hizmeti veriyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, turizme en iyi şekilde hizmet verebilmek için katamaran gezi teknesi aldıklarını ve teknenin görüldüğü üzere Batı Karadeniz’in amiral gemisi olduğunu ifade etti.

Yanmaz, İlçemize gelen yerli ve yabancı turistlerin övgü ile bahsettikleri tur teknesine ilginin yoğun olduğunu belirterek ‘ ilçemize gelen vatandaşlarımızı mutlu görmek bizleri de mutlu ediyor’ ifadelerine yer verdi.

banner844
Yorumlar (4)
Yiğit Berke Uzun 2 yıl önce
AMİRAL GEMİSİ NE TELEFONLARI FİLAN VARMI :d GEMİNİN
Osman 2 yıl önce
Denizin ortasına korona gelmiyor mu
Fiyatlar 2 yıl önce
Ne kadar ve tur yapAnlar memnunmudur bilgi verebilirmisiniz
Muzaffer 2 yıl önce
Başkanımızı hizmetlerinden dolayı kutluyorum. Çuvallı plajına dalga kıran yapılması için harekete geçmesini bekliyorum
29
açık