banner851

banner955

KESKİN VE GÜNAL ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ…

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, bir dizi temaslarda bulunmak için gittikleri Akçakoca ilçesinde, kıyı erozyonunu önlemek için yapımına başlanan dalgakıranları inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Akçakoca 21.05.2022, 17:11 22.05.2022, 13:50
1396

Akçakoca’nın deniz sezonunu uzun tutmaya ve denizde güvenliği sağlamaya yönelik çalışmanın ilk ayağı olan, kum tutması ile sert rüzgârlarla dalgaları önleyici özellikleri sebebiyle yapılması planlanan dalgakıranlar için ilk kazma geçtiğimiz aylarda vurulmuştu.

Özellikle kum erozyonunun önüne geçmesi planlanan dalgakıranların yapımına devam ederken, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Düzce İl Genel Meclis Üyesi Çiğdem Günal, çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Keskin ve Günal’a AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu,  İl Genel Meclis Üyeleri Sinan Cumhur, Mustafa Ezer ve partililer eşlik etti. Keskin incelemeleri sırasında, dalgakıranların Akçakoca turizmine büyük bir katkı sağlayacağına inandığını söyledi.

banner844
Yorumlar (3)
hakkı 7 ay önce
en son denize ne zaman girmişler.
YAVUZ81,08 7 ay önce
O dalga kıranların orayada bir cami yaparsınız orasida bis kalmasın
Akcakocali 7 ay önce
Akçakoca'da maaş alamayan memurun yaninada ugrasaydiniz ya bakalim ne diyeceklerdi
Yeni Sayımız