banner851

banner614

KIZILAY HEYETİNDEN BAŞKAN YANMAZ’A ZİYARET

banner619

Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın ve Akçakoca Kızılay Şube Başkanı Özkan Öztürk, , Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette koronavirüs salgını sürecinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yardımlar ele alındı.

banner846
Akçakoca 09.05.2020, 09:40
519
KIZILAY HEYETİNDEN BAŞKAN YANMAZ’A ZİYARET
banner844

Kızılay Düzce ve Akçakoca yönetimleri, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret ederek, koronavirüs çalışmaları nedeniyle istişarelerde bulundu.

Görüşmede Kızılay’ın bölge çalışmaları ile Akçakoca belediyesi Umut Işığı ve Yardımlaşma Birimi’nin salgın çalışmalarıyla ortaya koydukları çalışmalar değerlendirildi.

Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın ve Akçakoca Kızılay Şube Başkanı Özkan Öztürk ile yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyaret samimi bir ortamda geçti.

Yerel yönetimlerle sivil toplum kuruluşlarının her zaman birlik-beraberlik içinde ve istişare ederek çalışmasının önemi üzerinde duran Kızılay Düzce Şube Başkanı Halil Aydın, Başkan Yanmaz’a görevinde başarılar dilerken, Kızılay Düzce Şube Başkanlığı olarak her bölgede olduğu gibi Akçakoca’da da projeler ürettiklerini belirtti.

Kızılay ve Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi iş birliği ile evden çıkmaları kısıtlı bulunan kişilere ve ailelere ihtiyaçları doğrultusunda başta gıda kolileri olmak üzere çeşitli yardımlarda bulunuluyor.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu