banner615

banner614

banner701

KÖY MUHTARI DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ

banner619

Akçakoca İlçesine bağlı Akkaya Köyünde bulunan mesire alanındaki bir masa, henüz kimliği tespit edilemeyen kişi veya kişilerce ateşe verildi. Duruma tepki gösteren Köy Muhtarı Refah Koçak, “Bunu her kim yaptıysa, Allah’a havale ediyorum” dedi.

Akçakoca 07.11.2020, 15:17
4281
KÖY MUHTARI DURUMA TEPKİ GÖSTERDİ
banner785

Düzce’de bulunan mesire alanları, bazı kendilerini bilmezler tarafından tahrip edilmeye devam ediyor. Buna en son örnek ise, Akçakoca İlçesine bağlı, doğal güzellikleri ile dikkat çeken Akkaya Köyü mesire alanında yaşandı.

Akkaya Köyü sınırları içerisinde bulunan Mesire Alanındaki oturma alanları, henüz kimliği tespit edilemeyen kişi ya da kişilerin, hışmına uğradı. Gelen misafirlerin piknik yapmaları için mesire alanına yerleştirilen masalardan bir tanesi, kendini bilmez kişi ya da kişilerce yakılırken, Köy Muhtarı Refah Koçak, duruma tepki gösterdi.

Bu sabah saatlerinde mesire alanına giden Köy Muhtarı Koçak, mesire alanındaki masalardan bir tanesinin yakılmış olduğunu gördü. Masayı yakan kişi ya da kişilerin peşini bırakmayacağını söyleyen Muhtar Koçak, “Bunu her kim yaptıysa, Allah’a havale ediyorum. Bilsinler ki bu olayın peşini bırakmayacağım. Büyük ihtimalle ısınmak için yaktılar” dedi. 

Haber: Savaş ARI            

Yorumlar (5)
akçakoca 3 hafta önce
Abartmayın, kimse bilerek yakmaz. Muhtemelen unutulan bir sigara neden olmuştur.
Usta 3 hafta önce
Ekmek 25 cm gelmiyor ki bahsedilen kağıt 10 cm bile gelmiyor abartmayalım lutven
hacivat 3 hafta önce
Koy yolunu kesip milletten para alindigini da bu yerde gormustum
M. K. A 3 hafta önce
Bunu yapanlar katıksız O.çocuğudur
Yavuz 3 hafta önce
gerçekten insan demeye diliimizin varmadığı nahluklarla yaşıyoruz
16°
kapalı