banner851

banner955

LİMANDA ÜZÜCÜ MANZARA

Düzce’nin denize açılan penceresi Akçakoca’da yaz sezonunun kente yakışır şekilde geçmesi için Okan Yanmaz yönetimindeki Akçakoca Belediyesi sahada yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda plajlar sık sık kum temizleme aracı ile atıklarda arındırılıyor. Diğer yandan Akçakoca Limanı'nda telef olmuş inek bulundu.

Akçakoca 08.06.2022, 09:30 07.06.2022, 18:11
2176
banner986

Batı Karadeniz'in İncisi" diye tabir edilen Düzce'nin Akçakoca ilçesinde plajlar kum temizleme aracı temizleniyor. Akçakoca Belediyesi, deniz kenarında oluşan kirliliği önlemek ve kum birikintilerini düzenlemek için kum temizleme aracı ile tüm sahilleri temizleyerek düzenleme yapıyor.

İkisi mavi bayraklı olmak üzere toplam 38 kilometrelik plaj kumsallarında temizleme işlemlerinin sürdüğü bölgede, turizm sezonu boyunca belirli aralıklarda temizliklerin devam edeceği bildirildi. Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yaptığı açıklamada, "Kum temizleme aracını sahillere indirdik. Tüm sahillerimiz temizleniyor. Tüm turistleri Akçakoca'nın temiz sahil ve plajlarına bekliyoruz." dedi.

Akçakoca Limanı'nda telef olmuş inek bulundu

Öte yandan Düzce'nin Akçakoca ilçesinde liman içinde bulunan telef olmuş inek, belediye ekiplerince gömüldü. Liman içinde suda hareketsiz halde inek gören vatandaşlar, durumu belediye yetkililerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, kepçeyle telef olmuş ineği çıkardı. İnek, belediye ekiplerince gömüldü.

banner844
Yorumlar (3)
Veli 1 ay önce
Sahilleri bilmem daha sahili görmedim ama Esentepedeki parta neden kamelya ve ağaçlar söküldü de grobeton atıldı. (A. koca kahcecisi büyütülecek¿
CAN 1 ay önce
AKCAKOCA KUMSALLARI CAKIL TASLARLA DOLU YAPIN AKDENIZ SAHILERI GIBI KALIN CAKIL TASLARI AYITLAYAN MAKINELER VAR VE SAHILI DÜMDÜZ YAPIN
Hlk 1 ay önce
Başkaannn...Cimer Bahcr kafenin uzerini sök dedi.Hala duruyor..Ne iş.Ne zamana kadar kıyak gececen..Biran once imarrin işini yapsin fen islerun isini yapsin.Park bahceler hiç calişmiyor.Oradaki çinar budanmamiş..Ne yapiyor bu mdrler.Bedava maaş verme..Sende işini yap.Turkuaz kefe neden 3 metreyi kapatti başkann..işini yap..söktırt kacak yapilari..
24
açık