banner851

banner614

MAHALLEYİ KARIŞ KARIŞ GEZİP MASKE DAĞITTI

banner619

Akçakoca’daki koronavirüsle mücadele çalışmalarını sahada bizzat takip eden ve çoğu zaman ekiplere destek veren Belediye Başkanı Okan Yanmaz, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınlarla virüsle mücadeledeki son durumu paylaşıyor ve kendi elleriyle halka maske dağıtıyor.

banner846
Akçakoca 18.04.2020, 10:00
5725
MAHALLEYİ KARIŞ KARIŞ GEZİP MASKE DAĞITTI
banner844

Vaka sayısı Düzce gibi ilçelerinde de artmaya devam ederken, belediyeler dört koldan mücadeleyi sürdürüyor. Düzce’nin en büyük ilçesi olan Akçakoca’da Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatları ile sahada yoğun bir mesai harcayan belediye ekipleri cadde, sokak, park, bahçe her yeri dezenfekte ediyor. Bu çalışmaları sürekli sahada takip eden ve bizzat destek veren Başkan Yanmaz, dün Osmaniye Mahallesi’nde yürütülen temizlik seferberliğini yerinde takip etti. Yine hortumu alıp yolları yıkadı.

Yüzünde maskesi ve ellerinde eldivenleri ile mahalleyi karış karış gezen Başkan Yanmaz, halka maske dağıttı. Bu anlar Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınla paylaşıldı.

Başkan’ın maske dağıtımında bulunması karşısındaki memnuniyetlerini dile getiren mahalle sakinleri, “Başkanım Allah senden razı olsun, aldığın oyları sonuna kadar hak ediyorsun. Seçim döneminde dediğin her şeyi yapıyorsun. Söz verdiklerini tutan başkan…” diyerek, teşekkür etti.

Mütevazi kişiliği ile tanınan Başkan Yanmaz da kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara, “Allah sizlerden de razı olsun, daha yapacak çok işimiz var.” dedi.

Yorumlar (10)
Akçakocalı Genç 81 1 yıl önce
Akçakoca Belediyesine kaç sefer iş arıyorum alım var mı diye gittim her seferinde alım yok dediler ama kendi adamlarını alıyorlar ben hakkımı helal etmiyorum hak yiyen b*k yesin başka da birşey demiyorum
Fatma 1 yıl önce
Bu maskeleri bi ben göremedim elden dağıtmak yerine okadar düşünüyorsunuz ev ev araçla herkese dağıtın
Akçakocali 1 yıl önce
Biz hiç maske görmedik herhalde yandaşlarına maske veriyor biraz dürüst olmak lazım
İrfan 1 yıl önce
Duzceye bağlı köylerde hafta sonu hareketliliği yaşanıyor şehirde oturanlar dikkat etmeden köylere kaçıyor bunlarda yetkililerin bir tedbir alması yerinde olur
Şenerşen 1 yıl önce
Köylere gidenler keyiften gitmiyor findik temizlemeye gidiyor
Zerrin kocak 1 yıl önce
Akcakocanın sahilini imara açan babası Hüseyin yanmazdır rahmet eylesin diyemiycem sahil artık nefes alınmaz durumda kale tarafından mahalleye baktığında artık yeşil degil beton 7 8 katlı binalar görürsünüz baktıkça içim acıyor
İSMAİL 1 yıl önce
HİC DEMİYONUZ AKCOKOCANIN KİRALIK PETROL YERİNİ SATILDIGINI İHALEYEDE KİMSE DUYMADI AKCOKOCA HALKI UYUYOR HİC HESAP SORAN YOK
hamza 1 yıl önce
Kimsede kusura bakmasin ama partiye Cumhurbaskanina oy atiyoruz diye diye yaktiniz Düzceyi sehir ne hale geldi birtane hizmet yok Sayin bakan hala bakanlikta ruhu amator halk ruhunu kaybetmis yazik bende cok umutluydum bakanliktan geldigi icin ama..
hamza 1 yıl önce
Allah icin hangi partiden olursa olsun dini siyasi secimide ne olursa olsun onemli degil boyke devlet vatandas askiyla tutusan bir baskan gormek isterim Duzce Belediyesinde onunuz acik Tebrik ederim..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
kapalı