banner851

banner614

MASKE VE SOSYAL MESAFE KONUSUNDA UYARDI

banner619

Koronavirüse karşı mesaisine aralıksız devam eden Düzce Valisi Cevdet Atay, denetimlerine bugün Akçakoca’da devam etti. Atay, esnaf ve vatandaşlardan maske ve sosyal mesafe tedbirlerine uymasını istedi, kurallara uyanlara da teşekkür etti.

banner846
Akçakoca 18.08.2020, 12:01 18.08.2020, 16:40
964
MASKE VE SOSYAL MESAFE KONUSUNDA UYARDI
banner844

İçişleri Bakanlığı tarafından 10 Ağustos’ta valiliklere gönderilen genelge kapsamında tüm yurtta başlayan koronavirüs tedbirleri denetimi Düzce’de de son sürat devam ediyor.

İl genelinde son haftalarda artış gösteren koronavirüs vaka sayısının kontrol altına alınmasında etkin rol oynayan Düzce Valisi Cevdet Atay’ın koordinasyonundaki denetimler şehir merkezinin ardından ilçelerde sürüyor.

Bugün denetim için rotasını ilçelere çeviren Vali Atay’ın ilk durağı Akçakoca oldu. Tüm ilgili mülki amirlerle sahada koronavirüs mücadelesini aralıksız sürdüren Vali Atay, sabah saatlerinde Düzce’nin en büyük ilçelerinden Akçakoca’da denetim gerçekleştirdi.

İşyerlerini ziyaret eden Atay, işyeri sahiplerine ve vatandaşlara maske kullanımı ve sosyal mesafe konularında uyarılarda bulundu. Kurallara uyan vatandaşlara teşekkür eden Atay, vatandaşlarla sohbet etmeyi de ihmal etmedi.

Öğleden sonra ise koronavirüs tedbirleri denetimlerine Cumayeri ilçesinde devam eden Vali Cevdet Atay; esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, maske, mesafe, hijyen husunda uyarılarda bulundu."Bütün derdimiz sizlerin sağlığıdır."fadesinde bulundu.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (0)