banner851

banner955

MECLİSE SUNULAN İSİMLER OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Düzce İl Genel Meclisi Kasım ayı ilk toplantısında, İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisini temsil edecek Akçakoca Demir Çelik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti, yapılan seçimlerde oy birliği ile belirlendi.

Akçakoca 01.11.2021, 11:31 02.11.2021, 18:35
1219

Düzce İl Genel Meclisi Kasım ayı ilk toplantısı, Meclis Başkanı Çiğdem Günal Başkanlığında İl Özel İdaresi Meclis Toplantı salonunda yapıldı.

Açılış ve yoklama ile başlayan toplantıda, katip üye tarafından bir önceki birleşime ait meclis tutanak özeti okundu.

Toplantıda ayrıca, İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisi’ni temsilen Akçakoca Demir Çelik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti seçimleri yapıldı.

Yapılan seçimlerde, Düzce İl Özel İdaresini temsilen Düzce Valisi Cevdet Atay, Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can ile Ruhsat ve Denetleme Müdürü Şaban Yaltıraklı, İl Genel Meclisini temsilen ise meclis üyeleri Sinan Cumhur ile Hasan Aktürk, oy birliği ile seçildi.

Yapılan seçimlerin ardından, toplantı Valilik Makamı ve Başkanlık’tan gelen tekliflerin görüşülüp karara bağlanması, Meclis Başkanlığına verilen önergelerin görüşülmesi ve bir sonraki birleşim tarihinin belirlenmesinin ardından sona erdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (0)