banner851

banner614

“MEMLEKET KAÇAK BİNA CENNETİ OLDU”

banner619

Akçakoca ilçesi sınırlarında bulunan Edilli Ağzı Plajı’na yapılan ve kaçak kaçak olduğu iddia edilen binaya Akçakoca Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün göz yumduğu öne sürüldü.

banner846
Akçakoca 26.04.2021, 15:32 27.04.2021, 16:53
5683
banner844

Karadeniz’in İncisi Akçakoca’da denizle yeşilin buluştuğu kıyı şeridine inşa edilen bina, görenleri hayrete düşürüyor.

İddiaya göre, Akçakoca ilçesinde bulunan ve ilçenin en gözde mekânlarından olan Edilli Ağzı Plajına, bir vatandaş tarafından kaçak bina inşa edildi. Kaçak binanın plaja kim ve nasıl inşa edildiği merak konusu olurken, kıyı şeridine inşa edilen binaya, Akçakoca Belediyesi ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün göz yumduğu iddiası ortaya atıldı.

Kaçak olduğu öne sürülen bina ile ilgili tepki sesleri yükselmeye devam ederken, Akçakoca Belediyesi ile Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün bir an önce harekete geçmesi bekleniyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Altan Lokum, Akçakoca Belediyesini göreve davet ederek, “Benim anlamadığım bu şehirde yetkili yok mu? her şeyi biz mi uyarmak zorundayız. Bir olaya da biz demeden bir yetkili müdahale etmeyecek mi? Bunu hangi kanuna göre böyle yaptırabiliyorsunuz? Burası belediye mücavir alanı değil mi, uyuyor musunuz Akçakoca Belediyesi?”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (12)
Düzceli.. 4 ay önce
Buradaki inşat çalışmalarının başladığı uzun zaman oldu, belki başkandan da önce.. Gszeteci olarak kimin ön ayak olduğunu bilirsiniz.. Açık net yazın..
Düzceli.. 4 ay önce
2000 lerde açıklanmıştı.. Doğuda Şırnak, batıda Düzce ruhsatsız yapıda rekor kırıyordu.. Düzcede af öncesi, kaçak ve ruhsatsız yapılara yol gösteren kurum, il özel idare si.. Hatta hüküm giyen memurlar bile var..
Vali Beye 4 ay önce
başkan geliyo kayyumun ayak sesleri..Çınar Cd.si girişindeki kafenın direkleri ni kaldırt yoksa örnek teşkil edecek bizde başka yerlere direkleri konduracaz..Bahçe kafe ye ne söz verdin adamlar her sene çatıya ekleme yapıyor etrafını kapatıyor..Cİmer ve Çevre Banlığı sizi ezberleyecek..
acaba başlıklı kişi 4 ay önce
acaba bizim tarafımızdan bir kişi yapsa sen böyle sırıtabilir miydin??????
luizao 4 ay önce
bu kadar sifir bina mi yapilir tam gerzeklik saglikli degil
Akçakocalı 4 ay önce
Bir günde iyi bir haber okuyalım denetim yok rant çok kaçak yol almış uyuyormu belediye
Ali 4 ay önce
Akçakoca ile çok uğraşıyorsunuz nedeni ne ise artık.Daha önceden yapılan evler binalar var onlar ne olacak.Mhp'li belediye olmasımı sizi rahatsız ediyor.Hiç bir şey yapılmasın git Ege'ye Akdeniz'e tesisler ve evler denize sıfır.
Akçakocalı 4 ay önce
Kaçak yapıya denetim varmı işçi maaşını aldimi o bu parti değil sıkıntı yerel çok iyi de neden böyle kör tutdugunu topal yakaladığını götürüyor sesiz kalmayan herkese bu vatanın sahibi dir
ACABA 4 ay önce
SİZİN TARAFINIZDAN BİRİSİ BÖYLE VİLLA YAPSA HABER YAPAR MIYDINIZ ACABA :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın