banner851

banner955

MHP'Lİ VEKİL ARKAZ BAŞKAN YANMAZ’I ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti.

Akçakoca 27.06.2020, 12:30
1226
MHP'Lİ VEKİL ARKAZ BAŞKAN YANMAZ’I ZİYARET ETTİ
banner1032

MHP İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Anadolu Hastaneleri ve Silivri Medikal Park Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı olan Hayati Arkaz Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ı makamında ziyaret etti. Arkaz’ı Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz belediye önünde karşıladı.

Akraz ziyaretinde ‘Akçakoca benim evim gibidir.’ sözleri ile Akçakoca’da olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti. Başkan Yanmaz, Hayati Arkaz’ın ziyaretinden dolayı teşekkür etti.Yanmaz açıklamasında; “Sayın İstanbul Milletvekilim Hayati Arkaz beye ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Sevgi ve saygılarımı iletiyorum.” dedi.

"Bu cennet köşede yaşayanlar çok şanslı"

Milletvekili Hayati Arkaz da Akçakoca’da olmaktan duyduğu mutluluğu, Akçakoca’yı ve Akçakocalılar'ı sevdiğine değindi. Arkaz açıklamasında, "Ben de Başkanıma teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok mutluyum. Akçakocalar bizi sevmiş bağrına basmış biz de onları çok seviyoruz. Batı Karadeniz’in incisi ve Düzce ilinin denize açılan tek kapısı olan bu cennet köşede yaşayanlar çok şanslı. Okan Başkan ile Akçakoca daha güzel yerlere geleceğinden şüphemiz yok." şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (1)
Yılmaz 2 yıl önce
Akçakoca belediye Başkanı Okan Yanmaz mı yoksa Nursen Yanmaz mı?
22
açık