banner851

banner614

MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME

banner619

Düzce İl Sağlık Mūdūrū Dr. Yasin Yılmaz, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiği Akçakoca Devlet Hastanesi'nde incelemelerde bulundu.

banner846
Akçakoca 10.09.2019, 11:36 11.09.2019, 16:52
1346
MÜDÜRDEN YERİNDE İNCELEME
banner844

Sağlıkta önemli gelişmelerin yaşandığı Düzce'de müjdeli haberler peşi sıra geliyor. Bilindiği gibi uzun süredir gündemde olan Akçakoca'ya yeni bir devlet hastanesi kazandırma çalışmaları için önemli bir adım geçtiğimiz günlerde Düzce Valiliği'nde atıldı.

Akçakoca’ya bağlı Yenimahalle Ketmenli Kavşağı mevkiinde yapımı planlanan yeni devlet hastanesinin proje protokolü imzalandı. Burada konuşan yetkililer, Akçakoca’nın modern bir hastaneye kavuşacağını vurgularken, mevcut hastanenin ise Millet Bahçesi’ne dönüştürüleceğini açıkladı. Yürüyüş ve spor alanlarını içerisinde barındıran Millet Bahçesi’ne çevrilmesi hedeflenen Yukarı Mahalle’de bulunan mevcut hastane, yeni sağlık kompleksi bitene kadar daha iyi hizmet vermesi için bakım ve onarıma alındı.

Düzce İl Sağlık Mūdūrū Dr. Yasin Yılmaz, şu günlerde bakım onarım çalışmalarının devam ettiği Akçakoca ilçe Devlet Hastanesi'nde yerinde incelemelerde bulunarak değerlendirmelerde bulundu.

İl Sağlık Mūdūrū Dr. Yasin Yılmaz'ın gerçekleştirdiği incelemelere başhekim ve yardımcıları ile hastane yönetimine bağlı ilgili birim müdürleri eşlik etti.

Yorumlar (4)
Ersin 2 yıl önce
Sayın Müdürüm ; Acilin durumuna bir göz atın da ,sonrasında çağ atlayıp nerelere geldiğinizi bir değerlendirin LÜTFEN !
sanayici 2 yıl önce
Bırakın bu yalanları neymis efendim saglıkta bir numaraymış tc yalnızca suriyiyilere birinci bizi göre dünyada sonuncu gidin bakın hastanelere sıra alma yerinden başlıyor doktora kadar hepsi kabadayı yabancara hariç
Mete 2 yıl önce
1 ay sonrası randevu ücretsiz bir gün sonrası 121 tl devrime bak devrime avrupa bizi kıskanıyor, sonunuz geliyor yavaş yavaş izliyoruz
Vatandaş.. 2 yıl önce
mal mal konuşmayın. kaç kere avrupaya gittin de avrupayı örnek veriyorsun.!! devlet hastanesi ne zamandır ücret almaya başladı? özele gidersen tıpış tıpış ücreti ödeyeceksin tabi ki..