banner851

banner955

NEM ORANI YÜZDE 83'E ÇIKTI

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde nem oranı yüzde 83'e çıktı, sahil ve plajlar tıklım tıklım doldu. İlçedeki pansiyon ve otellerdeki doluluk oranının ise yüzde 90'a çıktığı öğrenildi.

Akçakoca 22.08.2022, 11:32 22.08.2022, 12:24
1099
NEM ORANI YÜZDE 83'E ÇIKTI

 Düzce'nin turizm merkezlerinden Akçakoca, her yıl olduğu gibi bu yıl da yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Hava sıcaklığının 27, deniz suyu sıcaklığının ise 26 derece ölçüldüğü Akçakoca'da, serinlemek ve güneşin tadını çıkarmak isteyenler plajlara akın etti.

Nem oranının yüzde 83'e çıktığı kentte, 30 kilometrelik sahil şeridi tıklım tıklım doldu. Sıcaktan bunalan tatilciler, kendilerini Karadeniz'in serin suları ile serinletmeye çalışırken, kimileri de ağaç gölgesinde sıcaktan korunmaya çalıştı. İlçedeki pansiyon ve otellerdeki doluluk oranının ise yüzde 90'a çıktığı belirtildi.

  "Akçakoca'da tatilciler sıcak havanın tadını denize girerek çıkarıyor"

Otel ve pansiyonlardaki doluluk oranının yüzde 90 seviyesine ulaştığını söyleyen işletmeci Ömer Özcan, "Haziran ve temmuz aylarının ardından ağustos ayında da Akçakoca'da tatilciler serin havanın tadını çıkarıyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Yalova gibi illere yakın olmamız birçok yerli ve yabancı turistin bölgemizi tercih etmesini sağlıyor. Düzce'de kültürel ve doğal yaşam alanları vardır. İnsanlarımız bu yüzden tatil için Düzce'yi tercih ediyor" dedi. İHA                                      

banner844
Yorumlar (5)
memur 1 ay önce
komik haber..Birde karasu kefken kerpeyi görseniz..
halk 1 ay önce
o sahil kenarındaki kulübecikler nedir hoca....birde denizin üzerinde bi cafe var ottan yazısını okuyamadım fare vardı o çiçeklerin arasında bıcır bıcır..
memur 1 ay önce
minicik bir alan ve heryer mülteci dolu...insanlar karasuya kaçıyor...
halk 1 ay önce
sahildeki bagen gibi kulübeler iğrenc götüntü kirliliği..pislik hat safhada..karasuya gidinde turizm görün..yapsana liana su kaydırakları.limanıda gönder ayazlıya...
halk 1 ay önce
minicik bir sahili var.Git karasuya sahil gör turizm gör..akçakoca varken karasu kefken cebeci yoktu şimdi onlar var akcakoca yok..Ne o öyle bidik bidik kulubeler.kaldırt kardeşim onları..iğrenc görüntüsü var sahil kenarındaki kulübelerin çatılı yapıların.
19
açık