banner851

banner614

O SÖZÜNÜ HER SABAH TUTUYOR

banner619

Belediye başkanı seçilmeden önce sahada çalışan personel için "Sabahları sıcak çorba içmeden benim personelim sokağa çıkmayacak" sözü veren ve bu sözünü göreve gelir gelmez tutan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, temizlik işleri personeliyle sabah çorbası içti.

banner846
Akçakoca 13.01.2020, 16:42 13.01.2020, 17:51
1647
banner844
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, temizlik işleri personeli ile bir araya geldi.Çalışanlarıyla birlikte sabah çorbası içen Başkan Yanmaz, belediyenin işçileri ile bir aile olduğunu belirtti. Yanmaz, konuşmasında şu görüşlere yer verdi:
“Sizler belediyenin gurur kaynağısınız. Zaman ve hava şartları ne olursa olsun her durumda çalışıyorsunuz. Bugün de seçimlerde söylediğim gibi (sabahları sıcak çorba içmeden benim personelim sokağa çıkmayacak) dedim. Onu da Allah’ın izni ile başardık. Yaptığınız çalışmalarda  sizinle ilgili toplumdan bize olumsuz bir dönüş olmaması ayrıca onur veriyor. Ayrıca beni de sabah kahvaltısına çağırdığınız için hem müdürümüze hem veteriner arkadaşımıza diğer görevli arkadaşlara ve sizlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Yorumlar (4)
Personel 1 yıl önce
Sizin gibi düzce belediye başkanıda sıcak çorba verse iyi olur derim,bizim başkan kibarca işten çıkatrmanın peşinde çünkü işe alacak söz verdikleri vardır diye düşünüyorum aldıkları kadar daha vardır
İşçi 1 yıl önce
Yatarak maaş dönemi bitti
düzceli 1 yıl önce
bir akçakoca belediyesine bakın, bir düzce belediyesine.. daha başka bir şey demeye gerek yok
Personel 1 yıl önce
Aslan Başkan baskınlarda Başkan görsünler
21°
parçalı az bulutlu