banner851

banner955

O VİCDANSIZ YAKALANDI

Akçakoca’da bir caninin köpeğe şiddet uyguladığı olaya dair yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde bir kadının şahsa, “Hayvanın dili yok. İnsan ol, bu kadar insafsızlık olur mu? Bana vur bana.” İfadeleri duyuluyor. Öte yandan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayı gerçekleştiren şahsı tespit ederek yakaladı. Köpek de geçici olarak barınağa götürüldü.

Akçakoca 24.03.2022, 15:07 24.03.2022, 15:38
5128

Akçakoca ilçesi Yalı Mahallesi Çukurtarla bölgesinde bir şahsın boynundan zincirle bağla olan köpeği tutarak önce zincirle vurması ardındansa köpeğe tekmeler savurması çevredekiler tarafından kaydedilmiş görüntüler vicdanları sızlatmıştı.

Bir kadın tepki gösterdi

Yürek yakan olaya ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Yeni görüntülerde caninin köpeğe şiddet uyguladığını gören çevredeki bir kadının tepkisi yer aldı.

‘Hayvanın dili yok, bana vur bana!’

Görüntülerde köpeğin sahibinin üzerine yürüyen kadının "Hayvanın dili yok, seni şikâyet edeceğim. İnsan ol, bu kadar insafsızlık olur mu? Bana vur bana" dediği duyuluyor. Şahıs ise kendisine tepki gösteren kadına, ‘Ne bağırıp duruyorsun, hadi evine git” şeklinde cevap veriyor.

Yakalandı!

Öte yandan cep telefonuna da yansıyan olayın görüntülerini inceleyen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili başlatılan soruşturma neticesinde köpeğe şiddet uygulayan M.H.’yi tespit ederek yakaladı. Şiddet mağduru köpek ise görevliler tarafından alınıp geçici hayvan barınağına bırakıldı

Öncü Haber Merkezi / AA

Yorumlar (12)
Duygu 7 ay önce
İçeri atılmalı ama önce 5-6 gün nezarette ön yıkama yapılmalı pislik seni..
Halk.. 7 ay önce
O adamada verecen odunu kafasina kadasina..
hanzade 7 ay önce
Koca yürekli teyze ye helal olsun...Hayvan düşmanına da lanet olsun...
Mete 7 ay önce
Anacım ellerinden öperim. Gece gece beni duygulandırdın, Allah senden razı olsun.
CAN 7 ay önce
MEDENIYET SIFIR
Cem 7 ay önce
Eeee doğrunun gerçeğin sesi öncü sonuç ne oldu objektif gazetecilik yaparak bu ahlaksız ve caniyi yetkili mercilere bildirdinizmi.? Sonucu takip ettinizmi.., Birşey söylemiyorum bekliyorum.?
O. maniy 7 ay önce
bu insan müsveddei hayvana eziyet ediyorsa insanada yapar acilen tedavi edilmeli ve insan içine çıkmamalı
Eee 7 ay önce
Ne varsa hepakcakocadan cokiyu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
kapalı