banner851

banner614

ÖĞRENCİLERLE ASKER SELAMI

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın minik misafirleri vardı. Ayazlı Anaokulu öğrencileri, Başkan Yanmaz’ı makamında ziyaret ederek, Türk Bayrağı tablosu hediye etti.

banner846
Akçakoca 18.10.2019, 11:17 18.10.2019, 15:48
304
banner844
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Ayazlı Anaokulu 5 yaş papatyalar sınıfı öğrencilerini ağırladı.
Başkan Okan Yanmaz , eşi Nursen Yanmaz ile birlikte minik öğrencileri makamında kabul etti. Başkan Yanmaz, öğrencilerin merak ettikleri konulardaki sorularını tek tek cevapladı. Öğrencilere eşi Nursen Yanmaz ile birlikte çikolata ikramında bulunan Başkan Yanmaz, miniklerin kendisini ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
Yanmaz'a öğretmenler, başkanlık görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Minik öğrencilere okumaktan başka alternatifleri olmadıklarını hatırlatan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, “Çalışma alanlarımızdan biri de eğitim olacak. Eğitim, kültürel ve sportif etkinliklere önem veriyoruz. Halkımız bu görevi bize emanet etti. Hemşehrilerimizin verdiği emanete sahip çıkarak, görevimizi en iyi şekilde yerine getirmek için var gücümüzle çalışmaya başladık. Benim sizlerden ricam okuyunuz. Sizlerin okumaktan başka alternatifiniz yok. Okuyarak geleceğin mimarları olacaksınız. Sizlere güveniyoruz.” dedi.
Bir süre minik öğrencilerle sohbet eden Yanmaz'a öğrenciler Türk Bayrağı tablosu hediye etti. Yanmaz, öğrencilerle Barış Pınarı Harekatı’na destek amaçlı Mehmetçiklerimize asker selamı gönderdi.

Yorumlar (1)
Resul İnan 2 yıl önce
kin ve nefretinize bebekleri alet etmeyin bari