banner851

banner955

ÖZCAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI…

12 Ekim’de yapılacak olan Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Genel Kurulu yaklaşırken, adaylar da bir bir ortaya çıkıyor. Son olarak, Düzce’nin turizmde gelişmesi için önemli projelere imza atan Ömer Özcan, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Akçakoca 09.10.2022, 13:45 09.10.2022, 12:52
2137
ÖZCAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI…

Düzce ve Akçakoca ilçesinde turizm alanında başarılı projelere imza atan Ömer Özcan, 6 ilden oluşan TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanlığına Aday oldu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan adayı Özcan, “Çalışkan bir yönetim kadrosu ile bölge temsil kurulunda yer alan 6 ilimizde inşallah tüm seyahat acentelerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde güzel projelere imza atacağız. 6 ilde birbirinden güzel tarihi, kültürel, doğal turistik cazibe merkezlerimiz var. Valiliklerimiz, kültür ve turizm il müdürlüklerimiz, belediyelerimiz, sanayi ve esnaf odalarımız ile diğer STK kuruluşlarımız ile birleştirici yapıcı ve devamlılığı olan çalışmalarımızla inşallah Batı Karadeniz bölgemizi el birliği ile Türkiye’de turizmde söz sahibi ve tercih edilebilirliği noktasında ön plana çıkaracağız” dedi.

Yorumlar (0)