banner851

banner614

ÖZCAN'DAN SONRA ABANOZ DA SÖZ VERDİ

banner619

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'dan sonra Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz da Avrupa’ya gitmek isteyen mülteciler için sınır ili olan Edirne’ye ücretsiz otobüs kaldıracağını duyurdu.

banner846
Akçakoca 29.02.2020, 15:39 29.02.2020, 15:53
5898
ÖZCAN'DAN SONRA ABANOZ DA SÖZ VERDİ
banner844

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, Akçakoca’da bulunan mültecilerden yurt dışına çıkma niyeti taşıyanlar için elini taşın altına koydu. Başkan Abanoz, savaştan kaçarak Akçakoca'ya gelen mültecilerin Edirne'ye ücretsiz gidebilmesi için otobüs kaldıracağını açıkladı.Abanoz yaptığı açıklamada, “Suriye’de rejim güçleri tarafından kahraman Türk askerimize yönelik hava saldırısı gerçekleştirildi. Ben şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, yaralılarımızın da şifa bulmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ücretsiz otobüsler kaldırılacak

Avrupa’ya gitmek isteyen mültecilere Edirne'ye kadar ücretsiz ulaşım taahhüt eden ve bunun için CHP İlçe Başkanlığı sekreterliğine başvurması çağrısı yapan Abanoz, "Bu hain saldırıdan sonra hükümetimiz, mülteciler için sınır kapılarının açıldığını duyurdu. Bu kapsamda biz de arkadaşlarımız ile çalıştık. Akçakoca’da yaşayan mültecilerin sınır şehri olan Edirne’ye ulaşabilmeleri için ücretsiz otobüsler kaldırmayı taahhüt ediyoruz. Edirne’ye gitmek isteyen mülteciler partimizin sekreterliğine başvuru yapabilirler. Sayı ne kadar olursa olsun biz buradan Edirne’ye naklini gerçekleştirmeye hazırız." şeklinde konuştu.Öte yandan göreve geldikten sonra yabancı uyruklulara ayni ve nakdi yardım yapılmaması talimatını veren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da savaştan kaçarak Bolu'ya gelen mültecilerin Edirne'ye ücretsiz gidebilmeleri için otobüs kaldıracağını açıkladı.

Yorumlar (5)
Lazkizi öz 1 yıl önce
Düzce belediyesindende bekliyoruz aynı özveriyi Helal olsun Bolu Akçakoca belediye başkanlarına
nsm 1 yıl önce
ensar dediklerinin degeri sadece 25 milyon avro imis. taniyin birilerinin samimiyetini.
YAŞASIN BATI,MEDENİYET 1 yıl önce
Yalnız Bu Durum Geçici :) :) Zira Nato ve ABD Suriye´de "Türkiye'yi Destekliyoruz" Dediği An Veya Türkiye Batının Gönlünü Aldığı An :) :) (S-400 Meselesi) Sınıra Bıraktığınız O Mültecileri Tıpış Tıpış Sınırdan Alacaksınız :) :) :)
Düzceli 1 yıl önce
Aynı hareketi Düzce belediyesindende bekliyoruz gönderin artık yedi bitirdiler ülkeyi iş yok iş millet aç
Kuvayi miilli 1 yıl önce
Duzceli Arap seviciler haydi sizleride gonderelim..Arap sevicinin bizim icin diger multecilerden farki yok..