banner851

banner955

PERSONELE İKRAMİYE DE VERİLECEK

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, belediye personelinin maaş ve ikramiyelerinin yatırıldığını duyurarak maaş sorunun giderildiğini müjdeledi.

Akçakoca 19.08.2022, 15:45 19.08.2022, 15:01
695

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın, dünya ve ülke genelinde yaşanan ekonomik kriz ve Covid-19 pandemisinin olumsuz etkileri nedeni ile personel maaşlarında yaşanan aksaklıkların giderilmesi için sürdürdüğü çalışmalar olumlu neticelendirildi. 

İller bankasından gelen 8 milyon TL ve belediye kasasında biriken 1 Milyon TL paranın tamamı personelin iki maaş ve tüm ikramiyeleri için harcanarak maaş problemi çözüme kavuşturuldu.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Yanmaz, ‘’Önceliğimiz belediye personelinin maaşlarının düzenli olarak ödenmesi. Bu konudaki çalışmalarımız hassasiyetle devam edecektir.’’ dedi.

Yorumlar (2)
Hlk. 1 ay önce
Başkan eskiden Akcakoca varken Karasu kefken cebeci kerpe yoktu.Şimdi onlar var Akcakoca yok..Bence limani ayazliya taşi liman bölgesine kaydiraklar koy millet oraya bari gelsin.Dalgakiran yaptirmayacakmisin 5 yl sonra Akcakocann esameside olmayacak..
Akcakocali 1 ay önce
Yav atmayın be bozacinin şaaidi şıracı
16
açık