banner851

banner955

PLAJLAR TEMİZLENİYOR

Yaz sezonunun başlaması ile birlikte Akçakoca Belediyesi plajlarda temizlik çalışması başlattı. Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü, başlattığı kumsal temizliği çalışmalarına devam ediyor.

Akçakoca 18.06.2022, 21:25
996
PLAJLAR TEMİZLENİYOR

Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, plajları temizleyip düzgün bir yapıda olmasını sağlamak amacıyla kum temizleme makinesi ile çalışma başlattı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatlarıyla, tüm plajlar teker teker belirlenen periyodik planda kum temizleme aracıyla temizleniyor.

20 personelin katıldığı temizlik çalışmaları, bu sezonda Düzce ve il dışından gelen tatilcilerin uğrak noktası olan sahillerde yürütülüyor.

Dalgaların plajlara getirdiği atıklar, çürümüş yosunlar ile istenmeyen taşlar, yüksek devirle çalışan iş makinesi ve 20 kişilik temizlik personeli ile kumlardan arındırılıyor. Yapılan çalışmayla kumu temizlenen plajlar ter temiz bir görüntüye kavuşturuluyor.

banner844
Yorumlar (4)
Hlk. 2 hafta önce
Akcakocada Yandaşlık alnıs başini gitmiş.Bizim yapiyibyiktiran başkan efendi yandaslara ses cikartmamiş.O turkuaz otelin etrafi tamamen kapanmis.Hayirdir.Bakce kafe tamamen kapatmiş.Sen devlete kafami tutuyon başkan..Birdaha cimere yazacaz. Bakimsiz çınar ağaclari..bakimsiz minubusler.
Halk.. 2 hafta önce
Hurda oğrenci minubuslerinn koltuk aralarina yolcularin bacaklari disarda kaliyor..sen once once onlari degistir.
Halk. 2 hafta önce
Bahce kafenin ucube çatisini ne zaman kaldiracan Yandaş Başkan..Senin kafadan olmasalardı çoktan kaldirtmistin dimi...
Furkan 2 hafta önce
Suriyelilerden de temizlenecek mi, pislik pislik iştişa etmişler sahilleride sapıklar
27
açık