banner851

banner955

PROJE ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI…

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, seçim dönemi projelerinden biri olan “Çuhallı’dan Değirmenağzı’na Sahil Bandı Yürüyüş Yolu” projesi yapım çalışmasını başlattıklarını söyledi.

Akçakoca 08.08.2021, 13:30 09.08.2021, 18:27
970
banner986

Balıkçı Barınağı içinde yer alan eski Hamsi Balık Lokantası’nın bulunduğu alandan başlatılan ve Sky Tower Oteli’nin (Ak Resort)  yanından geçen yola bağlanacak ilk etap çalışmalarını  yerinde inceleyen Başkan Yanmaz, “Halkımıza verdiğimiz sözlerimizi bir bir gerçekleştiriyoruz. Bunlardan biri de Çuhalı Çarşısı  Akçakoca Oteli’nden başlayan ve Değirmenağzı’na kadar  vatandaşlarımız ve misafirlerimizin denizle aralarında herhangi bir engel olmaksızın rahatça yürüyüş ve spor yapabilecekleri, araç trafiğinin olmadığı yol sözü idi. Bunun ilk etabının  yapımına başladık. İnşallah iki ay içerisinde ilk etabı ham olarak açma işlemini tamamlayacağız” dedi

 “Verdiğimiz tüm sözleri yerine getireceğiz”

 ”Önümüzdeki sezon her türlü donatısını, parkesini, oturma guruplarını, çiçeklendirilmesini tamamlayarak Akçakocalıların ve gelen misafirlerin kullanımına hazır hale getireceğiz” diyen Yanmaz, sözlerine şu şekilde devam etti:

”Uzun bir sahil şeridimiz olmasına karşın kopuk kopuk bir yapı var. Bunu bütünlemesi doğal yapısındaki nedenlerden  oldukça zor bir iş. Biz bunu en iyi şekilde planladık hazırlıklarımızı tamamladık ve çalışmaya başladık. Proje bitiminde insanlarımız Otel Akçakoca’dan Değirmenağzı’na kadar denizle bütünleşik, günün her saatinde, her türlü spor aktivitesini yapabilecek. Armutçuağzı bölümünde Sky Tower yoluna yaklaşık 30 metrelik tek çıkış bantlı bir asansör ile çözüm sağlayacağız. Bundan sonra da verdiğimiz sözlerin gereğini yerine getireceğiz.”

banner844
Yorumlar (4)
Halk 1 yıl önce
Bahce kafeyle lal kafeyi turkuzai bolersin artik..
Ziya 1 yıl önce
Başkanımıza çok teşekkür ederiz.
öğrenci 1 yıl önce
üniversite yolu ne oldu TRT'ye açıklamıştı
Osman baskıran 1 yıl önce
Diplomalı hırsızlar ülkesi olduk artık,eski dürüst insanlar herzaman yönetici seçiyorlar yani ülkeyi onlara emanet ediyoruz fakat onlarda talan ediyorlar,kurumlar yıllardır teftiş teftişten geçmiyor,niyemi,çünkü yapılan yolsuzluklar ortaya çıkacak,çay makarna soğa dağıtılarak sosyal devlet imajı verilmeye çalışılıyor,uyu ülkem uyuuu
23
açık