banner851

banner955

PROJE TAMAMLANDI, İHALEYE ÇIKILDI

Düzce’nin Karadeniz’e açılan kapısı Akçakoca’ya seyir terası yapılmasıyla ilgili proje çalışması tamamlanacak ihaleye çıkıldı. 2023 başına kadar yetiştirilmesi hedeflenen proje ilçede turizmin yaz aylarında deniz turizmi şekliyle sınırlı kalmayıp, 12 aya yayılması için de bir adım olacak.

Akçakoca 15.04.2022, 13:30 15.04.2022, 15:27
3603

Düzce’nin Karadeniz’e açılan kapısı Akçakoca’ya seyir terası yapılması için düğmeye basıldı. Hacıyusuflar Mahallesi Mehmet Gündüz Parkı’na yapılacak cam seyir terasıyla doyum olmaz Karadeniz manzarası izlenebilecek.

12 aya yayılan turizm

İlçeye yeni bir ziyaret alanı kazandırılarak turistik değerine katkı sunulacak. İlçede turizmin yaz aylarında deniz turizmi şekliyle sınırlı kalmayıp 12 aya yayılması için de bir adım olacak. Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, proje çalışması tamamlanan seyir terası için ihale duyurusunu da yayımladı.

195 günde bitecek

Firmalar 13 Mayıs 2022 Cuma günü saat 15.00’e kadar projeye teklif verebilecek. En düşük veren firmanın yükleneceği yapım işi 195 gün içinde bitirilecek. Hedef 2023 başına kadar Akçakoca seyir terasını bitirerek hizmete almak…

Yorumlar (6)
gariban beyendi 8 ay önce
Çok güzel Akçakoca gelişiyor. Güzelliklere güzellik katılıyor. Teras muhteşem olur. Teleferikte olsun şahane olur. Neyse fiyatı pahalı olursa ben bilet alamamki para seviyesi bütçem zayıf biraz.
Yakışır 8 ay önce
Kale yoluna teleferik olsa deniz kenarı vs teleferik nere olursa olsun bizimde Akçakoca da bir teleferiğimiz olsun derim.
Madur 8 ay önce
Yahu memleket uçmuş pahalılıktan yokluktan bunlarda nelerle uğraşıyo
Okan Başkan 8 ay önce
Paramız yok elektrik faturasını ödeyemiyoruz, seyir terası yapıyoruz, işçimizin maaşını ödeyemiyoruz, seyir terası yapıyoruz. anlayan anlamayana anlatsın.
halk 8 ay önce
HİİİÇÇÇ UYGUN DEĞİL...AYAZLIYA YAPILMALIYDI...KİM GİDER ORAYA...TIRIŞKADAN İŞ.
KÜRŞAT YILMAZ 8 ay önce
Tam bir Ayran - Tahtırevan hikayesi
Yeni Sayımız