banner851

banner955

PROTOKOL İMZALANDI...

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, ilçeye kazandırılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve 2 bin kişilik Güreş Sahası için Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile protokol imzaladı. Başkan Yanmaz, emeği geçenlere Akçakocalılar adına teşekkür etti.

Akçakoca 22.12.2021, 13:12 22.12.2021, 17:55
1203
PROTOKOL İMZALANDI...

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından Düzce’ye kazandırılan yatırımlar için gerçekleştirilen protokol imza programına Düzce Milletvekili ve Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, Ak Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Valisi Cevdet Atay, Ak Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu,Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik katıldı.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz Düzce’de hayata geçirilecek yatırımlar arasında Akçakoca’ya kazandırılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve 2 bin kişilik Güreş Sahası için Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile protokol imzaladı.

Başkan Yanmaz. Akçakoca’ya kazandırılan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve 2 bin kişilik Güreş Sahası için Düzce Milletvekili ve Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhami Caboğlu, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ,Milliyetçi Hareket Partisi Akçakoca İlçe Başkanı İsmail Pazvant ve Ak Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu’na Akçakoca’lılar adına teşekkür ederek, bu tür yatırımların devamının geleceğini belirtti.

banner844
Yorumlar (5)
vatandaş 12 ay önce
VAY BE BİZİM MİLLET VEKİLLERİNE BAKIN FOTO ÇEKİLCEĞİ SIRADA EN ÖN SAFTALAR VATANDAŞI GÖRÜNCEDE KORUMALARI AZGIN PİTBUL GİBİ NEYSE SAYIN KEŞİR ALLAH RIZASI İÇİN KERVAN KAVŞAĞINADA BİR ÇÖZÜM BULUNDA 20 DK KUYRUK BEKLEMEYELİM HANİ SİZ BİLMEZSİNİZ ORANIN SABAH VE AKŞAM YOĞUNLUĞUNU ONDAN DİYORUM BİR EL ATIN
Düzceli 12 ay önce
Kumarın reklamını yapmayın
CAN 12 ay önce
AKCAKOCAYA BÜYÜK BIRTANE AVM YAPIN HAFDA SONLARI GÜZEL OLUR YAGMURDA KARDA KISDA AKLINIZA GELMIYOMU HE VE SAHILERI TERTEMIZ YAPIN CAKIL TASLARLA DOLU SAHILI DÜM DÜZ YAPIN CARSIDAN SONUNA KADAR
halk 12 ay önce
ne gereksiz bir yatırım güreş sahası..
Düzceli 12 ay önce
TEBRİKLER ,TEBRİKLER, TEBRİKLER. İŞİ BİLENE İŞ VERİNCE, ÜZÜMÜN SAPI ARMUDUN ÇÖPÜ MESELELER YERİNE İHTİYAÇLAR KONUŞULUNCA ORTAYA BU RESİMLER ÇIKIYOR. TEBRİKLER MÜDÜR BEY.
Yeni Sayımız