banner851

banner955

SAĞLIK YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, Akçakoca İlçesinde bir dizi temaslarda bulundu. Vali Atay ilçedeki sağlık yatırımlarını ve Mustafa Açıkalın Ortaokulunu ziyaret ederek, yetkililerden bilgi aldı.

Akçakoca 24.12.2021, 10:07
466
SAĞLIK YATIRIMLARINI YERİNDE İNCELEDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay’a Akçakoca temaslarında Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, AK Parti İlçe Başkanı Sayın Esvet Sarıoğlu ve sağlık yöneticileri eşlik etti.

 Akçakoca İlçe Devlet Hastanesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Atay,  İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’dan merkezde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Hastanede tedavi gören hastalar ile de bir süre sohbet gerçekleştiren Vali Atay, hasta vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Ardından yapımına devam edilen Aile Sağlığı Merkezini de ziyaret ederek incelemelerde bulunan Vali Atay'a sağlık tesisinin son durumu hakkında İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz tarafından bilgi verildi. 

Vali Atay, sağlık yatırımlarını incelemesinin ardından, beraberindekiler ile birlikte Mustafa Açıkalın Ortaokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet gerçekleştirdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
CAN 12 ay önce
AKCAKOCAYA MODERN HASTANE YAPILMASI LAZIM 750 YATAKLI GERISI YALAN BIDE AVM YAPILMASI LAZIM 5 KATLI
Yeni Sayımız