banner851

banner614

SARIOĞLU: “KAMPANYANIN SİYASET İLE BİR İLGİSİ YOK”

Akçakoca’da önceki gün çıkan yangında küle dönen Çapa Restoran ve Lal Kafe isimli iki işyeri için tüm Akçakoca halkı seferber oldu. AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Behçet Alkan Lokum ve sigortacı Sefer Tuzcuoğlu öncülüğünde başlatılan partiler üstü yardım kampanyasına, Akçakoca halkının destekleri sürüyor.

banner619
Akçakoca 28.08.2021, 17:00 29.08.2021, 13:10
1599

Akçakoca ilçesinde önceki gün akşam saatlerinde çıkan yangında Çapa Restoran ve Lal Kafe isimli iki işyeri tamamen yanmıştı.

Büyük maddi hasarın meydana geldiği yangının ardından, 2 işletmenin tekrar ayağa kaldırılması için AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İYİ Parti İlçe Başkanı Av. Behçet Alkan Lokum ve sigortacı Sefer Tuzcuoğlu tarafından, yangının hemen ertesi günü yardım kampanyası başlatılmıştı.

Akçakoca halkının seferber olduğu yardım kampanyası ile ilgili Öncü Haber muhabirine konuşan AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, başlatılan kampanyanın partiler üstü olduğunu belirterek, “Yangında büyük maddi hasarın meydana geldiği 2 işletme için başlattığımız yardım kampanyası partiler üstüdür. Tuğrul Abanoz, Behçet Alkan Lokum, sigortacı Sefer Tuzcuoğlu ve benim öncülüğümde başlatılan kampanyanın siyaset ile hiçbir alakası yoktur. Kampanyaya tüm Akçakoca halkı büyük destek veriyor. Buradaki amacımız, bu iki işletmemizi de ayağa kaldırmak” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Adige 3 hafta önce
Bu nasıl bir anlayış çözemedim. Yahu çocuğu aç olana kampanya yapın. Parasızlıktan okuyamayanlara yapın. Mevsimlik çocuk işçilerin refahı için yapın. Bu nasıl bir zengini zengin etme yarısıdır.
Asd 3 hafta önce
İş yerleri yananlara çok geçmiş olsun en azından cana zarar gelmedi.. elbette işyerinin sigortaları vardır diye düşünüyorum? O yardım kuyruğuna girenler?? Düzcede yardım bekleyen hasta insanlar var küçücük çocuklar var gösteriş için iş yapmayın hasta çocuklara yardım edin derim? Anlayana!!!!