banner851

banner955

SARIOĞLU VE EZER'DEN YERİNDE İNCELEME

Akçakoca’nın tarihi okullarından olan Orhangazi İlkokulu binası yeni eğitim-öğretim döneminde İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün kurslarına ev sahipliği yapacak. Bunun için okul binasında başlatılan tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, okulun 1 Eylül’den itibaren kurs vermeye hazır hale getirileceğini belirtti.

Akçakoca 20.06.2020, 09:30
1257
SARIOĞLU VE EZER'DEN YERİNDE İNCELEME
banner1032

Akçakoca’nın tarihi en eski ilkokul binası olan Orhangazi İlkokulu binasında tadilat çalışmaları başladı.Önümüzdeki dönemde Akçakoca İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ek binası olarak kurslara açılacak olan Orhangazi İlkokulu'nda onarım ve yenileme çatından başladı.

Çatının yenilenmesinin ardından binanın iç onarımına geçilecek. Binada yapılacak en önemli çalışma ise ısıtma sistemi üzerine olacak.Fuel oille çalışan bir kalorifer ısıtma sistemine sahip tarihi okulun ısıtma sistemi doğalgaza dönüştürülecek.

Dün başlayan tadilat çalışmalarının başında yer alan AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile AK Parti Akçakoca İGM Üyesi ve Daimi Encümeni olan Mustafa Ezer, çalışmaları yerinde inceledi.AK Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu yaptığı açıklamada, tarihi okuldaki yenileme çalışmalarının hızla yürütüleceği ve okulun 1 Eylül’den itibaren kurs vermeye hazır hale getirileceğini belirtti.

banner844
Yorumlar (0)
23
açık