banner851

banner614

SEL FELAKETİNDEN ZARAR GÖRDÜ, YARDIMINA İLK KIZILAY KOŞTU…

banner619

Geçtiğimiz yıl Düzce’nin Akçakoca ilçesinde meydana gelen sel felaketini yaşayan 71 yaşındaki Asiye Albayrak’ın yaralarını ilk Kızılay sardı. Bu durum sonrasında yaşlı kadın fındıklık, arsa ve evini Kızılay’a bağışladı. Gölyaka ilçesinde de ismini vermek istemeyen bir başka vatandaşta arsa ve fındıklığını Kızılay’a bağışladı.

banner846
Akçakoca 20.09.2020, 15:22 21.09.2020, 16:14
2859
SEL FELAKETİNDEN ZARAR GÖRDÜ, YARDIMINA İLK KIZILAY KOŞTU…
banner844

Yıllardır vatandaşların yardımına koşan Kızılay’a Düzce’den bağışlar devam ediyor. İnsanların Kızılay’a artan güven duygusunun artması ile bağışlarda arttı. Düzce’de geçtiğimiz yıl meydana gelen sel felaketini yaşayan 71 yaşındaki Asiye Albayrak’ın yaralarını da ilk Kızılay sardı. Bu durum sonrasında yaşlı kadın kendi üzerine olan bazı arazileri Kızılay’a bağışlamak istedi.

Kızılay Düzce Şubesi ile irtibata geçen yaşlı kadın Akçakoca Karatavuk Köyü'nde bulunan Fındıklık, Arsa ve evi olduğunu bağışlamak istediğini söyledi. Yetkililer ile görüşmelerin ardından yaşlı kadın ve Kızılay Düzce Şubesi yönetim kurulu üyeleri Düzce Tapu Müdürlüğü’nde yapılan program ile fındıklık, arsa ve evi Kızılay’a bağışladı. Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Halil Aydın, Asiye Albayrak’ın bağışından dolayı mutlu olduklarını insanların Kızılay Düzce Şubesine güvendikleri için taşınmaz ürünlerini bağışladığını dile getirdi.

Aydın ayrıca Gölyaka ilçesinde isminin açıklanmasını istemeyen bir başka kişi tarafından da bir çok fındıklık, arsa ve evlerini Kızılay’a bağışladığını da dile getirdi.

Yorumlar (4)
VATANDAŞ 11 ay önce
herşeyini bağışladı nerde kalıcak şimdi ?
Osmanlı 11 ay önce
Allah iki Dünya saadeti nasip etsin
Aziz 11 ay önce
71.Yaşında ki Asiye Albayrak selden mağdur oluyor. Yardımına görevi gereği kızılay yetişiyor. O da mülkünü kızılay'a bağışlıyor.Bu kafa değişmediği müddetçe bu toplumdan bir halt olmaz.
ÜMİT YILMAZ 11 ay önce
Maşallah. Rabbim cc emeği geçen herkezden razı olsun inş.