banner851

banner614

“SELİN ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN HIZLI BİR ÇALIŞMA BAŞLATTIK”

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, yaşanan sel felaketi sonrası Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek, gerekli talimatları verdi.

Akçakoca 08.07.2021, 18:30 10.07.2021, 18:08
964

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, Zabıta Müdürü Serdar İnan ve Park ve Bahçeler Amiri Şenol Yılmaz ile birlikte Hükümet Konağı ile Merkez Cami bölgesinde bulunan süs havuzları çevresindeki tadilat ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

 Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yanmaz, “Son günlerde devam eden sağanak yağış nedeniyle Merkez Camii çevresinde su baskınları meydana geliyordu. Cami altı esnafımızın mağdur olmamaları adına ekiplerimiz ile bu bölgede incelemelerde bulunduk. Esnafımızın taleplerini dinledik. Su baskınlarının önüne geçebilmek adına en hızlı şekilde çalışmalara başladık. Akçakoca Belediyesi olarak İhtiyaç duyulan hizmetleri en kaliteli biçimde yapmak ve insanımızın hizmetine sunmak için hiçbir fedakârlıktan kaçmıyoruz, kaçınmıyoruz" diye konuştu.

Yapılan saha incelemesi esnasında yanına gelen vatandaşlarla sohbet eden Yanmaz, ilgi ve alakalarından dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (2)
Baskana 5 ay önce
Sen orayi cimenlik haline getirmedikce oradaki esnaflar sesini cikarmadiklari muddetce hep sel baaacaktir.nokta..
SEL 5 ay önce
SEL BİR AFET DEĞİLDİR, DERE YATAKLARINI İMARA AÇMAK FELAKETTİR. ORADA SU BASMAN KOTUNA DİKKAT ETMEDEN İNŞAATA ONAY VERMEK FELAKETTİR. BİLNSİZ YAPILAŞMA FELAKTTİR, GÖZ YUMMAK FELAKETTİR.