banner851

banner614

‘ŞİKAYETÇİYİM, ÖNLEM ALINMALI’

banner619

Akçakoca sahilinde yürüyüş yapan Adem Özgümüş, köpeklerin saldırısına uğrayarak hastanelik oldu. Kendisinden önce bir kadının da saldırı mağduru olduğunu belirten Özgümüş, saldırgan köpekler nedeniyle gerekli mercilere şikayette bulunduğunu söyledi.

banner846
Akçakoca 07.09.2020, 15:03
4168
‘ŞİKAYETÇİYİM, ÖNLEM ALINMALI’
banner844

Düzce’de kabalık gruplar halinde gezen başıboş hayvanlar nedeniyle istenmeyen olaylara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bu kez Akçakoca’da yürüyüşe çıkan bir vatandaş, köpeklerin hedefi oldu.

Alınan bilgiye göre, Çuhallı Çarşısı sahil yürüyüş yolunda gezintiye çıkan Adem Özgümüş, bir grup köpeğin saldırısına uğradı. Saldırı sonucunda ayağından ısırılan Özgümüş’ün Akçakoca Devlet Hastanesi’ne başvurması üzerine doktorlar tarafından gerekli müdahaleler yapıldı.

Özgümüş, yaptığı açıklamada, “Çuhallı sahil yolunda köpeklerin saldırısına uğrayarak yaralandım. Hastaneye giderek gerekli müdahale tarafıma yapılmış olup ayrıca belediye başkanlığı veteriner hekimliği servisine de şikayette bulundum.” dedi.

“Benden önce bir bayana da saldırdılar”

Özgümüş, sürüler halinde gezen sokak köpeklerinin kendisinden önce bir kadına saldırdığını belirten Özgümüş, “Benden dakikalar önce bir bayana da saldırdılar. Onlarca köpeğin başıboş dolaştığı yürüyüş güzergahındaki bu köpekler için önlem alınmasını istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (9)
Esin 11 ay önce
Köpekleri toplayın belediye, bir işe yarayın.
İnsansever 11 ay önce
Bu ülkeye ve insanlara düşman bir grubun projesi bu, hayvanseverlik adı altında yapılıyor, altından yahudi, Siyonist, kureselci adamların desteği var, fonluyorlar
Haşmet 12 ay önce
Mutlaka kòpeğe birşey yapmıştır
Hamsi 12 ay önce
Müthiş bir haber
Düzceli 12 ay önce
Adam haklı, şikayetçiyiz düzce kalıcı konutlarda da durum aynı. Köpeklerin yüzünden yürüyüş yapamıyoruz. Barınak yaptırdınız, milyarlık klimalar takıldı. Köpekler için değilse ne için bu kadar masraf. Toplayıp toplayıp geri bırakıyorlar, 12.bölgeye salıyorlar. Bir şeyi de düzgün yapın artık.
Akçakocalı 12 ay önce
Günlük vakası çoktur . Bu köpeklerin barınağa ihtiyacı vardır. Aralarına küpesizlerde karışmış çılgın gibi gece gündüz herşeye tepki veriyor saldırıyor insanları rahatsız ediyorlar bu çok zamandır böyle çözüm bekliyor ancak birşey yapılmıyor
halk 12 ay önce
bende tırsıyorum bu köpeklerden..köpek köpekliğini yapıyor.Düzcedede aynı.KÖpekli şehir olmuş Düzce..Yakındır çocuklara saldırmaları..
Kalin 12 ay önce
Doyurun kardesim hayvanlarin karnini.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın