banner851

banner614

SIKINTI VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, düzenli olarak esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek esnafın taleplerini dinlemeye devam ediyor.

banner846
Akçakoca 23.10.2020, 15:57
1078
SIKINTI VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ
banner844

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca’daki işyerlerini gezerek esnafların sorunlarını dinledi.

Yanmaz, ziyaretlerinde pandeminin devam ettiğini ve salgının önlenebilmesi için kurallara mutlaka uyulmasını isteyerek, ”Esnaflarımızla ve vatandaşlarımız için gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerden büyük keyif alıyoruz. Bir yandan vatandaşlarımızın taleplerini alırken, bir yandan da yaptığımız hizmetleri en ince detayına kadar anlatıyoruz. Daha güzel bir Akçakoca için, daha güzel yatırımlar için bu sohbetlerle çözüm üretiyoruz. Vatandaşlarımızın talep ve önerileri bizzat dinliyoruz. Bu şekilde Akçakoca’mıza en etkili ve hızlı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bundan sonrada aynı düşünceyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yanmaz’ın düzenli aralıklarla yaptığı ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını dile getiren esnaf ve vatandaşlar, “Belediye Başkanımızı çok sık görüyoruz, sürekli sokaklarda ve halk ile iç içe. Ayrıca, görev süresi boyunca yaptığı hizmetlerden de oldukça memnunuz” şeklinde konuştular. (İHA)

Yorumlar (0)
25°
açık