banner614

ŞİMDİ KENETLENME ZAMANI

banner619

Düzce’nin ilçelerini vuran sel felaketinde maddi hasarın büyük olduğu Akçakoca’da Belediyesi ve Akçakoca Kaymakamlığı tarafından yardım kampanyası başlatıldı. Nakit para, yiyecek ve giyecek yardımları için ‘Kenetlen Akçakoca’ çağrısıyla kamuoyuna duyuruldu.

banner846
Akçakoca 19.07.2019, 10:46 19.07.2019, 16:49
2681
banner844

Akçakoca Belediyesi ve Kaymakamlığı tarafından sel felaketi sonrası meydana gelen maddi hasar nedeniyle yardım kampanyası başlatıldı.

Yapılan açıklamada ‘Akçakoca’da çok acı bir felaket yaşandı. Zararımız çok büyük. Rakamlarla anlatılamayacak kadar. Ama hep beraber üstesinden geleceğiz, yaralarımızı birlikte soracağız.’ ifadeleri yer aldı.Kampanyaya maddi destek olmak isteyen vatandaşların Akçakoca Belediyesi Umut Işığı TR810001000318141402865001 IBAN Nolu hesabı kullanmaları belirtildi.Yiyecek ve giyecek yardımında bulunacak vatandaşların ise Akçakoca Belediyesi Umut Işığı 0380 611 41 10 nolu telefona ulaşmaları gerekiyor.

Haber: H. DURNA


 

Yorumlar (12)
Fırat çiftsüren 2 yıl önce
Slm arkadaşlar bazı arkadaşlar zengin diye konuşmuş fındık var demiş.. Bu bir afettir zengini fakiri olmaz bu işin.. Tabiki herkes kilitlenecek yardımlaşacak. Bazen zengininde gücü yetmez böyle olaylara.. Yardımlaşma güzel bir şey
Hamdi 2 yıl önce
Duzceli yapma ozaman findikcilik para kalmiyorsa..demekki kaliyorda findikcilik yapiyorsun..iyi kazaniyorsunuz..1 ton findik 15 bin.maliyeti bin..2 kisi 1 haftada topla)
Mehmet 2 yıl önce
Biz düzce ilimiz diye her yerde düzce tanıtımı yapalım düzceli lere bak Akçakoca zengin gerek yok diyip geçiyorlar, sonra neden bolulularla Akçakocalı lar birbirini seviyor düzce ile anlaşamıyor diyorsunuz, adamlar ilk yardım eden il
Düzceli 2 yıl önce
Akcakocali zengin fln değil findiktan paramı kalıyor gel sen topla fındığı artani gör eline kaç lira gecicek bakalım
Hamdi 2 yıl önce
Yoyo.yerli halka yardim yok..giderler aldiklari yardimi ickiye kumara hovardaliga vermesinler..
semih 2 yıl önce
Gün birlik olma ve yaraları sarma günüdür
Reco 2 yıl önce
Bence akcakocada yasayanlara yardim gereksiz..ama devletimize yardim gerekiyorsa amenna..akcakoca en zengin ilcemiz..
Reco 2 yıl önce
Akcakoca zengin bir ilimizdir.her hane yaklasik findikdan 50 bin tl geliri vardir.belediyenin butceside bu afeti karsilamaya yeterlidir.yardim edilecekse devletikizin aktaracagi butceye destek vermemiz gerekir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık