banner851

banner955

SOKAKLAR VE PLAJLAR TEMİZLENDİ

17-18 Temmuz’da yaşanan sel afetinin ardından yaraların sarılmaya çalışıldığı Akçakoca’da, belediye bünyesindeki Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince temizlik çalışmaları sürdürülüyor.

Akçakoca 23.08.2019, 10:48 23.08.2019, 14:48
694

 Akçakoca Belediyesi, turizm ekseninde gelişmesi için önem verilen Akçakoca’da yaz aylarının vazgeçilmez mekanlarından olan plajlar ve mahallelerde temizlik seferberliği başlattı. Belediyeye bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü, 10 kişilik ekiple sahaya indi ve Çuhallı sahilinde özenli bir temizlik faaliyeti gerçekleştirdi.İki grup halinde çalışmalarını sürdüren Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, plajların yanı sıra mahalle aralarında da temizlik çalışması gerçekleştirdi.Konuya ilişkin konuşan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, şu ifadelerde bulundu:

“Plajlarıyla birçok yerli ve yabancı turisti ağırlayan Akçakoca sahilleri, Akçakoca Belediyesi tarafından özenle temizlenmeye devam edecektir. Yine ekiplerimiz mahalle bazında temizlik çalışmalarını da sürdürmektedir. Tertemiz bir Akçakoca için vatandaşlarımızı da çevrelerini temiz tutmaya davet ediyoruz.”HABER: M.KADAŞ

Yorumlar (5)
GÜNBAŞI 3 yıl önce
Bir Ereğli'ye bakıyorum bir Karasu'ya bakıyorum bir Kerpe'ye bakıyorum bir de Akçakoca'ya. Millet neler yapıyor bir de bize bak..
Naim 3 yıl önce
Akçakoca da sahillerde temizlik yok.göstermelik topluyorlar. Yıllarca daha temizlenmez
halk 3 yıl önce
Başkan oraları plaj yap.Karasuyu geçelim.Dalgakıranlar yap.Yoksa bu dalgalar Akçakocaya hep negatif puan verdiriyor.
turist 3 yıl önce
Başkan bey Çınardaki kaldırımda bulunan satıcıları duvarın diplerine çek.yol kapandığında geçsinler.Caddede Şişme oyun park devasa.görüntü kirliliği.Onun önundeki ve yanındaki kulübeler çok çirkin.
Einstein 3 yıl önce
Başkan yere çekirdek izmarit cips paketi atana ceza kes.Çınardaki çıkma balkonlar çok çirkin.Bahçe kafenın yanındaki yumruk vurulan makineler sabaha kadar susmuyor.12 de kapatsınlar.
Yeni Sayımız