banner615

banner614

banner701

SU BORUSU PATLADI: 4 MAHALLEDE KESİNTİ

banner619

Akçakoca'nın Arabacı Köyü'nde tazyikli su nedeniyle boru patlaması sonucunda 4 mahallede su kesintisi yaşandı. Yaşanan su kesintisi sonrası Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından temiz su aracı ile vatandaşlara su dağıtımı yapılırken Yukarı Mahalle'de yaşayan ve evinden çıkamayan yaşlı kadının sıkıntısı ise yine ekipler tarafından giderildi.

Akçakoca 22.09.2019, 16:02 22.09.2019, 17:50
4576
banner785

Akçakoca'nın Arabacı köyü ana isale hattında tazyikli su nedeniyle boru patlaması sonucunda 4 mahalle de su kesintisi oldu. Yaşanan su kesintisi nedeniyle ilçenin Hacı Yusuflar, Cumhuriyet, Orhangazi ve Yukarı mahallelerine su verilememesi üzerine Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından temiz su aracı ile su dağıtımı yapıldı.
Yukarı Mahalle'de su dağıtımı yapan itfaiye ekipleri, yaşlı bir teyzenin evinden inemediği için ekipler tarafından su ihtiyacı giderildi. Su ihtiyacı giderilen yaşlı teyze Akçakoca Belediye ekiplerine teşekkür etti.
İlçenin 4 mahallesinde bir kaç saat su verilemeyeceğini belirten Belediye Meclis Üyesi Şenol Yazgan, ekiplerin söz konusu alanda çalışma yürüttüklerine ve onarım sonucunda 2-3 saat içinde mahallelerde yeniden su verileceğini söyledi.

Haber: C.A.KUŞ
 

Yorumlar (2)
Hızmetsiz Halk 5 ay önce
bır daha aynı kutuya aynı muhıru vurursam elim kopsun. parasını kullanmadan verdıgım suyu kullanamıyorum. elim kopsaymış. orası burası yıkılcagına suyun çözümünü bulun önce suyun. evede bebek var cocuk var Allah ıslah etsin ne dıyım.
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 1 yıl önce
Su kesilmesi elektrikten daha vahimdir dostlar. Su bu yani benzemez başka bir şeye. Hayatımıza ortak olan en önemli maddelerden biridir. Olmayınca arıyoruz.
açık