banner851

banner955

TÜM BİNALARI MÜHÜRLETTİ

Akçakoca’da belediye binalarının elektriğinin ikinci kez kesilmesi SEPAŞ-belediye çekişmesinde ikinci raundun başlamasına yol açtı. Yakın tarihte borcu yapılandırma konusunda uzlaştığı SEPAŞ’ın yeniden elektrik kesme kozunu kullanmasına aynı sertlikte cevap veren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Çuhallı Çarşısı’ndaki kuruma ait işyerlerinin tamamını mühürletti.

Akçakoca 20.04.2022, 11:22
3697
TÜM BİNALARI MÜHÜRLETTİ

Akçakoca Belediyesi, kamusal tesislerinin elektriğini ikinci kez kesen SEPAŞ’a Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın tepkisi çok sert oldu.

SEPAŞ’ın bu uygulamasının ardından Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatıyla harekete geçen belediye ekipleri, SEPAŞ’a ait Çuhallı Çarşısı’ndaki İşletme Bakım Grup Müdürlüğü’ne bağlı şebeke operasyon birimi işyerlerinin tamamını mühürledi.

Bu gelişmelerin ardından, ikinci kez patlak veren belediye ve SEPAŞ arasındaki krizin nasıl çözüleceği merak edilirken SEPAŞ’tan geri adım geldi.

Tarafların yeniden bir araya gelmesine neden olan mühürleme işleminin ardından SEPAŞ ekipleri ve belediye yetkilileri yeni bir çözümde uzlaşırken, SEPAŞ ekipleri belediyenin elektriğini yeniden verdi, Belediye de SEPAŞ’ın mührünü kaldırdı.

banner844
Yorumlar (8)
AKPINAR(MEMUR DEĞİL) 8 ay önce
Ne güzel memleket koskoca ülke böyle yonetiliyor bu görünen yüzü mühürleme amacı ne idi usulsüz ise bugüne kadar neden muhurlenmedi mahalledeki çocuk kavgaları bile daha ahlaklı ve edeplidir ne bu saçmalık
Putin 8 ay önce
Bilmem kaç Trilyona aldıģınız Gemicike vereceğiniz Parayı Devletin Sana Vermiş Olduğu Elektrik Faturalarına ödeseydin Sedaş iyi yapmış Hep garibanın Elektriģimi kesilecek....
ahmet 8 ay önce
ilginç, ödemem mühürlerim yaklaşımı ilginç değil mi
kayyum şart 8 ay önce
Bu akçakoca belediyesi niye böyle hep sıkıntılı?
can 8 ay önce
TÜRKIYEDE ADAMGIBI IS YAPAN YOKMU BELEDIYE NASIL BORCUNU ÖDEMEZ HE BELEDIYE BÖYLE YAPARSA HALKIMIZ NASIL ÖDESIN BORCUNU E LETIRIK FIYATLARI UCDU ASIRI ZAMLANDI ÖDEMEKDE SIKINTI
adige 8 ay önce
belediye gibi bir kurumun elektrik borcu var ve elektriği kesiliyor düşünebiliyormusunuz? yeryüzündeki tüm devletlerin tüm belediyelerinde sadece akçakocada olabiliyor. tarihe geçecek bir trajikomik olay ve bize sıradan geliyor artık.
Muz cumhuriyetinden selam 8 ay önce
Usülsüz bir durum yoksa Adam kafasına göre nasıl mühürlüyor? Usülsüz bir durum varsa neden mühürlerini söküyor?
ASelam 8 ay önce
onu kimse sormaz bu ülkede. işleyiş böyle.
Yeni Sayımız