banner851

banner614

TURİZME FARKLI BİR SOLUK GETİRECEK

Akçakoca Belediyesi Başkanı M. Okan Yanmaz’ın talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Değirmenağzı mevkiinde bulunan bakım ikmal merkezi, Aquapark’a dönüştürülmesi için düğmeye basıldı. Proje Akçakoca’da turizme yeni bir soluk getirecek.

banner619
Akçakoca 02.08.2021, 14:45 02.08.2021, 15:20
1750

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın ilçenin turizmdeki potansiyelini üst noktaya çıkararak 12 aya yaymak üzere üzerinde titizlikle çalıştığı Aquapark projesi için süreç başladı.

Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Değirmenağzı mevkiinde bulunan bakım ikmal merkezinin bulunduğu alana Aquapark yapılması teklifi belediye meclisine sunulacak. Mecliste kabul edilmesi halinde Akçakoca’nın ihtiyaç duyduğu önemli bir projeye başlanmış olacak.

Turizm beldelerinin olmazsa olmazı olan aquaparklar, özellikle çocuklu ailelerin gitmek istediği yerler arasında ön sıralarda yer alırken, söz konusu projeyi seçim döneminde vaat eden belediye başkanı Yanmaz, bu vesileyle söz verdiği bir çalışmayı başlatmış olacak. Turistik yatırımlar için ideal bir konumda bulunan Değirmenağzı’nın kalbinde duran ve görüntü itibariyle göze pek de hoş gelmeyen bakım ikmal merkezi ise başka bir alana taşınacak.

Yorumlar (4)
Akçakocalı 2 ay önce
Yeri gayet güzel düşünülmüş 15 temmuz parkına yakın olması büyük talep artıracak
buminhan 2 ay önce
ölü yatırım hem uzak hem uygunsuz bir yer..limanı taşı oraya yap para bas.
dalgakıran noldu 2 ay önce
kim gidecek oraya..bir ölü yatırım daha....limana yapsan para kırarsın..onu yapacağına dalgakırana başla..
akçakocalı 2 ay önce
nede giderler ya..