banner851

banner614

VALİ DAĞLI YERİNİ AÇIKLADI

banner619

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı'dan Akçakoca'ya 5 yıldızlı otel müjdesi... Vali Dağlı, Vilayetler Birliği’nin Kalkın Köyü’nde bulunan milli takımlar kamp alanındaki tesisi 5 yıldızlı otele dönüştüreceğini duyurdu.

banner846
Akçakoca 10.03.2020, 15:28 10.03.2020, 17:20
2639
banner844

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Vilayetler Birliği’nin Akçakoca’ya 5 yıldızı otel kazandıracağını açıkladı.

Düzce Valiliği tarafından Akçakoca Belediyesi'ne hibe edilen 1 milyon 400 bin TL değerindeki Kum Temizleme Makinesi'nin devir teslim töreni için Akçakoca’ya gelen Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Akçakoca turizminin gelişmesi için devlet olarak her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Vali Dağlı, Kalkın Köyü’ndeki milli takımlar kamp alanı olarak kullanılan tesisin 5 yıldızlı otele dönüştürüleceğini belirtti.

2019 yılı içinde Gençlik Spor İl Müdürlüğünden Düzce İl Özel İdaresi'ne devri yapılan Kalkın Plajı yanındaki Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi’nin 5 yıldızlı otele dönüştürüleceğini söyleyen Vali Dağlı, yatırımı Vilayetler Hizmet  Birliğinin yapacağını sözlerine ekledi.

Yorumlar (5)
VALİ BEYE.. 1 yıl önce
ORADA TURİZM OLMASI İÇİN BAŞKANIN ŞEHİR MERKEZİNDEKİ DENİZE SIFIR YERLERDE ÇARPIK YAPILARA İZİN VERMEMESİ GEREKİR.ÖRNEK.BAHÇE KAFE.KENDİNE YAKIN OLANLARA GÖZ YUMAN BİR BAŞKAN
ferhat 1 yıl önce
hazırına baktınızda yenisini yapıcaksınız ey Allahım sen büyüksün gör gör
Mehmet Duymaz 1 yıl önce
Orta gelirli,fakir fukara köylü vatandaşın gittiği ufak bir kumsalı vardı.Orasıda holdinglerin eline geçecek .
Kaan 1 yıl önce
Boş yatırım olur. Akçakocada mevsim kısıtlı vardı 5yıldızlı otel haline bakın.
Akçakocalı 1 yıl önce
Belediye başkanından, üst düzey yöneticisine kadar şu son 2 ayda Akçakoca'da güzel şeyler yapılıyor ve yapılması için çalışmalara başlanılacak. Bu seneye hepsi yetişmese de seneye harika bir Akçakoca göreceğiz.
20°
parçalı bulutlu