banner614

VATANDAŞLARA MASKE, KOLONYA VE DEZENFEKTEN DAĞITILDI.

banner619

Akçakoca Belediyesi tarafından ilçedeki vatandaşların evleri ile iş yerlerine koruyucu maske, kolonya ve dezenfektan bilekliği dağıtımı gerçekleştirildi.

Akçakoca 17.11.2020, 10:37
2728
VATANDAŞLARA MASKE, KOLONYA VE DEZENFEKTEN DAĞITILDI.
banner785

Akçakoca Belediyesi ile Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Koordinatörlüğü, koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlara maske, kolonya ve dezenfektan bilekliği dağıttı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yaptığı açıklamada, halkın sağlığını düşünüdüklerini, belediye olarak vatandaşların evlerine ve iş yerlerine maske dağıtımına başladıklarını söyledi.

Başkan Yanmaz, koronavirüsle mücadelelerini devam ettireceklerini belirterek, "Koronavirüsüne karşı mücadele kapsamında belediyemiz tarafından vatandaşlarımızın evlerine ve iş yerlerine koruyucu maske, kolonya ve dezenfektan bilekliği dağıtımı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın sağlığının korunması için gerekli tüm tedbirleri almaya devam edeceğiz." dedi.

AA

Yorumlar (10)
Başkann dikkatine 2 ay önce
Başkaaan Başkaaaan..Bu Bahçe kafenın özelliği nedir.Adam yakında duvar örecek kenarlara..Çatı kondurmaya devam ediyor..Kaldırtsana onları.bizimkileri kaldırttın onlarıda kaldırt..
Doğru 2 ay önce
belediye başkanı maskesini bile düzgün takmıyor. Sırf reklam için sahaya inmiş.
Korona 2 ay önce
Dağıtmayın boßuna kimse umursamıyor. Duzcein ileri gelenleri kermes acıyor. Dolmuşlar dolu. Hastaneler. Berbat. Koronalilar ćalisiyor.
halk 2 ay önce
hemşire hanım o maske burnunun üzerine takılır...
Akçakoca park bahçeler Md 2 ay önce
Park bahçeler Müdürü ..Siz Çınar Caddesini budadın Çuhallıda bahçe kafeden aşağısını neden bıraktın.Oraya bakan birim neresi ise oraya yazalım..
çuhallı 2 ay önce
aynen.Şok marketten aşağısı çınarları bırakmış.Ordaki adacığın içindekide öyle.Sahil boyu baktım çuhallıda hiç dokunmamış.Bahçe kafenın yanındaki çınarda aynen duruyor sallım saçakk.Müdür hayırdır.Yarım yamalak iş yaptın.
aşağıçarşılı 2 ay önce
Aynen..Çuhallı caddesindeki çınarları budamayı niye bıraktın Müdür.Çuhallının belediye başkanı farklı birimi..Birde şok marketin kavşakdaki ortadaki çınarı durakdaki çınarı budayında sallım saçaklı bi görüntü olmasın.
Resul İnan 2 ay önce
kendi burnu dışarda karısının çenede parodi olsa bu kadar olur
Yamalı Pantalon 2 ay önce
Başkanın yanındaki hanımefendi, maskesini düzgün kapatıp, ellerine de eldiven giyseymiş süper olurmuş.
Ramazan 2 ay önce
Tebrikler Akçakoca
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
kar yağışlı