banner851

banner614

YANMAZ'DAN ZİYARETLER

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Ali Akkaplan'ı makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dedi. Daha önce kendisine nezaket ziyaretinde bulunan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a da iade-i ziyarette bulunan Yanmaz, Akçakoca'da açılması planlanan yeni bölümler hakkında Rektör'den müjdeler aldı.

banner846
Akçakoca 11.10.2019, 15:01 11.10.2019, 17:46
1521
banner844

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Düzce'nin yeni İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan'a "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdi.

İl Emniyet Müdürlüğü makamında yapılan görüşme samimi bir ortamda geçti. Başkan Okan Yanmaz, Akkaplan'a görevinde başarılar dilerken, belediye olarak her zaman emniyet teşkilatı ile iş ve güç birliği yaptıklarını belirtti.
Düzce İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ise ziyaretinden dolayı Belediye Başkanı Okan Yanmaz'a teşekkür ederek, Düzce'nin huzur ve güvenliği için tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde olacaklarını belirtti.

Yanmaz’dan Rektör Çakar’a iade-i ziyaret

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’a da MHP Başkanı İlhami Caboğlu ve Düzce TÜRKAV Başkanı ve Düzce Üniversitesi Öğretim Görevlisi Uğur Güvenç ile birlikte nezaket ziyaretinde bulundu.

Akçakoca’ya değer katacak projelerde akademik katkının önemine dikkat çeken Başkan Okan Yanmaz, yükseköğretiminde önemli bir yere sahip olan Düzce Üniversitesi’nin bilgi, beceri ve deneyiminden istifade ederek belediye-üniversite birlikteliğinin geliştirilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Nazik ziyaretinden ötürü Başkan Yanmaz’a teşekkür eden Rektör Çakar da, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi’nin ilçe için önemli bir kazanım olduğunun altını çizerek; Başkan Yanmaz'a “Digital Turizm”, “Turist Rehberliği”, “Gastronomi”, “Yerel Yönetimler” branşlarında açılması planlanan yeni bölümlerin müjdesini verdi.

Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileri ile sona erdi.

Yorumlar (0)