banner851

banner614

YANMAZ: ZARARLAR İVEDİLİKLE GİDERİLECEK

banner619

Akçakoca’da etkili olan sağanak yağışın ardından taşkın yaşanan mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen ve günün ilk ışıklarına kadar sahadan ayrılmayan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, yaptığı açıklamada, “Yağış dolayısıyla etkilenen hemşehrilerimizin zararları tespit edilerek ivedilikle giderilecek.” dedi.

banner846
Akçakoca 15.06.2021, 17:18 16.06.2021, 16:24
2453
banner844

2 yıl önce yaşanan sel afetinin derin yaralar açtığı Akçakoca’da son yaşanan etkili yağışlar yine günlük yaşamı felç etti. Denizle birleşen iki derenin taşması sonucu evleri su basarken, mağduriyet yaşanan bölgelerde hızla çalışmalara başlayan Akçakoca Belediyesi ekipleri sabaha kadar çalışma yürüttü.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz da belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte hemşehrilerinin yardımına koştu.

Başkan Yanmaz, etkili yağış sonrasında su baskınlarının yaşandığı bölgelerde inceleme yaparak mahalle muhtarları ve vatandaşlardan bilgi aldı. Başkan Yanmaz’ın talimatıyla bütün belediye ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Yaşanan su baskını hakkında değerlendirme yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, “Son dönemlerde ani ve etkili olan sağanak yağışlar, yurt genelinde olduğu gibi ilçemizde de zaman zaman günlük yaşamı olumsuz yönde etkiledi. Mevsim normallerinin çok üzerinde devam eden yağış sonrasında etkilenen hemşehrilerimizin mağdur olmaması için belediye ekiplerimizle birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizde etkilenen yerleri yerinde inceledik ve gereken önlemleri, tedbirleri aldık. Yağış dolayısıyla etkilenen hemşehrilerimizin zararları tespit edilerek ivedilikle giderilecek.” dedi.

Yorumlar (6)
adige 1 ay önce
herhalde yanmaz öncü medyaya yenik düştü artık sövmek yok övmek var nedense.. veya ne talepleri karşılandı. üstelik takım elbiseyle sabaha kadar sahadan ayrılmamış :) biz nasıl inanıyoruz bir bilseniz
Ahmet serdar 1 ay önce
Başkan bey akçakoca senden her konuda şikayetçi
Ogün delihasan 1 ay önce
Okan yanmaz Baskanım akçakoca için sabah akşam uğrasıyorsunuz dıydukki tüncay kardeşim eşinizin isteği üzerne belediyede basarılı olmasına rahmen işten çıkışı verilmiş ne olur siz adeletlisiniz buna izin vermezsiniz biliyoruz.
Okan bey 1 ay önce
Sizden ricamız arkadaşımızı isten çıkarıyormuşssunuz lütfen arkaşımızın sucu sabah akşam eşinizle bir oy için kapı kapı gezen bu çocuk eşinizin bu arkadaşımızın eşine kafayı taktığı için allah kuran hakkı için işten atmayın ne olur. Parasızlık zordur
Sn başkanım Lütfen. 1 ay önce
Eşiniz çalışanınızın karısına kızmış ve onun talimatı diye ekmeğiyle oynayıp gariban çocuğu işten çıkaracakmışssınız ekmekle rızıkla oynamak çok günah lütfen insaf edin ailesi duyunca yıkılmışlar babalık yapın lütfen bu karardan vazgeçin başkanım
Akçakocalı 1 ay önce
İstanbul caddesi den petrole kadar kaldırım da bulunan ağaçların budanmasi lazım kaldırimda yürümek zor bunları zamanında yapmayan bir belediye nezaman yapacak ?