banner851

banner614

"YAZIN BÖYLE DENİZ YOKTU"

banner619

Hava sıcaklıklığının mevsim normallerinin üzerinde seyrettiği Düzce'nin Akçakoca ilçesinin sakinleri güzel havanın tadını çıkardı. Kasım ayında denize giren ilçe sakinlerinden Muammer Gökçetin, "Deniz çok güzel, harikaydı. Yazın böyle bir deniz yoktu." dedi.

banner846
Akçakoca 06.11.2019, 16:37 06.11.2019, 17:47
2022
"YAZIN BÖYLE DENİZ YOKTU"
banner844
Düzce'nin Akçakoca ilçesinde mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklıklar dolayısıyla bölge sakinleri kasım ayında denize girdi.

Batı Karadeniz'in gözde turizm merkezlerinden Akçakoca, kasım ayında yazdan kalma günleri yaşıyor.

Hava sıcaklığının 31, deniz suyu sıcaklığının ise 18 derece olarak ölçüldüğü ilçede, vatandaşlar denizin tadını çıkardı.

İlçe merkezindeki Çuhallı Plajı'na gelen Muammer Gökçetin, öğle molasında arkadaşlarıyla denize girdiğini söyledi.

Hava sıcaklığının yüksek olması nedeniyle serinlemek için denize girdiğini belirten Gökçetin, "Bu güzel havayı değerlendirmek istedik. Öğle paydosunda denize girdik. Deniz çok güzel, harikaydı. Yazın böyle bir deniz yoktu. Tertemiz, pırıl pırıl. Akçakoca'nın deniz mevsimi kısa değil. Bugün kasımın altısı denize giriyoruz. Dün de girdik. Herkese denize girmeyi tavsiye ediyorum." diye konuştu. (AA)

 
Yorumlar (3)
murat 2 yıl önce
O kadar kıl ben de olsa ben de girerdim.Resme ilk baktığımda adam kazakla denize giriyor sandım.
Herzaman olmaz 2 yıl önce
Hüseyin hoca değil mi o
Merkez Kırkbir Kırkbeş 2 yıl önce
Bizim Akçakocamız Düzcemiz ve bölgemiz ne güzel değil mi sayın editör kardeşim? İnsan dört mevsimde ne isterse yapabiliyor. Gel de hayran olma.