banner851

banner614

YENİ KONSEPT, KALİTELİ HİZMET, REKABETSİZ FİYATLAR

Akçakoca Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl turizme kazandırılan Katamaran Gezi Teknesi, pandemi sürecinde ara verdiği hizmete, kısıtlamaların kalkması ile birlikte yeniden başlıyor. Tatilcilerin ve Akçakocalılar’ın keyifli vakit geçirdiği katamaran, yeni konseptiyle 12 Haziran Cumartesi günü misafirlerini ağırlayacak.

banner619
Akçakoca 08.06.2021, 16:14 08.06.2021, 18:31
1382

Akçakoca Belediyesi’nin turizmi canlandırmak için bünyesine kattığı Katamaran Gezi Teknesi 12 Haziran Cumartesi günü hizmete başlıyor.

Katamaran Gezi Teknesi’nin işletmesini yapan belediye iştiraki ABİTAŞ’ın Müdürü Hakan Öztaş, yaptığı açıklamada, pandemi sürecinde fırsattan istifa edilerek tekne içinde yeni bir konsept oluşturduklarını ve tüm bakımlarının yapılarak hizmette etmeye başlayacaklarını belirtti.

Öztaş, açıklamasında, “Ülke olarak pandemi ile mücadele kapsamında zor bir dönemden geçiyoruz. Bu boşlukta gemimizin son rötuşlarını hazırladık. Cumartesi günü nasip olursa ilk turumuza başlayacağız. Tabii ki de Akçakoca’mıza değer katan bir gemi hem de belediyemize ekonomik olarak güç katacağına inandığımız bir gemi. ABİTAŞ olarak diğer turizm faaliyetleri açısından Akçakoca kahvecisi kordon kafeleri pandemi kurallarına uyarak yeni hizmet vermeye başladı. Pandemi turizm açısından ülkenin baya bir belini büktü. Bu süreçte hem mücadele verip hem ticaret yapmaya çalışıyoruz. Allah nasip ederse Akçakoca çok güzel bir yaz sezonu geçirecek buna inanıyoruz. Ekonomik olarak da belediyemize güç katacağına inanıyorum. Cumartesi günü tüm misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız. Restoran ve cafe işletmemiz cumartesi günü tamamen açılacak. Restoranlarımızda güzel değişiklikler yaptık. Cumartesi günü bütün misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyarız.“ dedi.

“ESNAFLA REKABET EDİLMEYECEK”

Fiyatlar konusunda da değerlendirmede bulunan Öztaş, “Fiyat konusuna gelecek olursak, diğer esnaflarımızla rekabet etmeyecek, onları da üzmeyecek orta bir fiyatta sabitleyeceğiz. Önemli olan Akçakoca’mıza gelen misafirlerimizi nasıl ağırlarız, nasıl Akçakoca’mızda daha fazla kalmasını sağlarız bunun mücadelesindeyiz.” ifadesini kullandı.

Yorumlar (4)
haydar 4 ay önce
Esnaftaki fiyat ile Diğer illerdeki fiyatlar arasında uçurum var. bence esnaf makul olmalı
de 4 ay önce
güzergahıda yazsaydınız şurdan baslıyor surada bıtıyo ucreti şu felan,az bi haber yapmayı öğrenin
Mustafa Güler 4 ay önce
Ne oldu başkanın ne adı var ne sanı, az kötü bir şey olsa manşetten. Siz gazetemiziniz tetikçi mi ? Hadi bunu da yazın.
alkole hayır 4 ay önce
alkol varsa adımımı atmam o tekneye. Ayrıca korsan figürleri falan bizim tarihimizde kültürümüzde olmayan şeyler. Bunların olması hoş şeyler değil.