banner614

“YEREL BASINDA YEMENİCİ’YE METHİYELER DÜZÜLÜYOR…”

banner619

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, son dönemde ilçenin yerel basınında Akçakoca Belediyesi’nde yaşanan mali ve idari krizler nedeniyle mevcut belediye yönetimini eleştiren ve önceki dönemin AK Partili belediye başkanı Cüneyt Yemenici’nin iyi bir belediyecilik yaptığı fikrini içeren haberlere tepki gösterdi. Abanoz, adeta ‘ne Yanmaz ne Yemenici’ diyerek “CHP Belediyesinin başarılarını, yani belediye başkanı Fikret Albayrak'ın lafının bile edilmemesi tahammül kaldırmaz bir gerçektir” ifadelerini kullandı.

banner846
Akçakoca 19.12.2020, 18:20
1671
“YEREL BASINDA YEMENİCİ’YE METHİYELER DÜZÜLÜYOR…”
banner844

Akçakoca Belediyesi’nde ardı arkası kesilmeyen krizlerin ardından yerel basında öneki dönem AK Partili belediye başkanı Cüneyt Yemenici ile ilgili yerel basında daha iyi bir belediyeci olduğuna dair haberler yayımlanmaya başladı.

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, yerel basında çıkan haberlere sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla tepki gösterdi.

Paylaşımında, “Bakıyoruz son zamanlarda yerel basında ki paylaşımlara, AKP eski belediye başkanı Sn. Cüneyt Yemenici'ye methiyeler düzülüyor. Oysaki bu paylaşımların şöyle olması gerekmiyor muydu?” diyen Abanoz Yanmaz yönetimindeki MHP’li belediyenin borç yükü altında ezilmesinin tartışılmaz bir gerçek olduğunu ifade etti.

“AKP BELEDİYESİNDE SORUN OLMAMASI GEREKİRKEN SORUNLAR ÇIKTI”

Abanoz, “Ne diyordu MHP belediye başkanı: 120 milyon borçla devraldık. İktidarın gücü olmasına rağmen, maaş krizini yaşamış bir belediyeden bahsediliyor. Evet AKP belediyesi. Sorunsuza yakın yönetilmesi gerekirken onlar da bile sorun yaşanmıştır.” cümlelerini kullandı.

“ALBAYRAK İKTİDARDAN DESTEK SAĞLAMADAN ÇOK BAŞARILI BELEDİYECİLİK YAPTI”

Adeta ‘Ne yanmaz ne Yemenici’ diyen Abanoz, “Dolayısıyla konuşulması gereken aslında iktidardan hiçbir destek almamasına rağmen, hatta hemen hemen her üç beş günde bir denetlemeye gelen müfettişlere rağmen CHP Belediyesinin başarılarını, yani belediye başkanı Fikret Albayrak'ın lafının bile edilmemesi tahammül kaldırmaz bir gerçektir” ifadelerine yer verdi.

“KONUŞULMASI GEREKEN CHP BELEDİYELERİ”

Son yerel seçimlerde partisinin Türkiye genelinde gösterdiği başarıya atıfta bulunan Abanoz, “Yıldızı sönen insanların değil, yıldızı parlamaya devam eden, her türlü olumsuzluklara karşı son derece başarılı yönetilen CHP belediyeleri konuşulmalıdır. Nokta.” sözleriyle açıklamasını tamamladı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (6)
basına.. 6 ay önce
Ne yemenicisi.Akçakocada doğru dürüst turizm adına ne yaptı.Amcasına sahile restorant yapmasını sağladı.Başka ne yaptı.Köy yaptı köy..
Osman 6 ay önce
Başarılı yönetilen CHPli belediyeyi kim görmüş?
Halk. 6 ay önce
Cüneyt ve onu. Gibiler Akcakocayi köy yaptilsr.Gelen butun turistleri Karasuya kacirdilar..
Akcakocali 6 ay önce
Bakın ben 24 yaşındaki Bir kardesiniz olarak diyorum ki her başkanın yanına 1 kez olsa da ciktim makaminda görüştüm iş vs
_ nazmi çiloğlu koltuk gösterdi
-cüneyt yemenici çok biliyorsan gel koltuğa otur dedi

Fikret albayrak ayağa kalkıp baş köşeye geçmemizi istedi

Okan yanmaz da kapıyı söktü

Parti meselesi degil

Şimdi chp diye fikret albayrak a oy vermeyen kesim var

Ama size insan olgunuzu hatırlatan o

Benim ailem yıllardır ak partici

Ama nazmi çiloğlu ve cüneyt yemenici yi gördükten sonra oy veresim gelmiyor

Havaniz batsin
Ysf 6 ay önce
Bu Akçakoca'da neler oluyo
Akçakocalı 6 ay önce
Yolsuzluk ve tacizler. Evet CHP belediyelerinde bunlar konuşuluyor.
17°
kapalı