banner851

banner955

YIL SONUNA KADAR TAMAMLANACAK

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Ezer ve Sinan Cumhur, Akçakoca’da devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. İnceleme sırasın da bu yıl içerisinde tamamlanacak olan asfaltlama programı kapsamında bilgilendirme de bulunuldu.

Akçakoca 22.09.2020, 11:22 22.09.2020, 11:27
1772
YIL SONUNA KADAR TAMAMLANACAK
banner1032

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu ile İl Genel Meclis Üyeleri Mustafa Ezer ve Sinan Cumhur, Akçakoca’da devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Heyet, inceleme sırasında bu yıl içerisinde Akçakoca’da tamamlanacak olan asfaltlama programı ile ilgili açıklama yaptı.

AFAD VE KÖYDES PROGRAMLARIYLA 4 KÖY YOLU ASFALTLANIYOR

Buna göre, Akçakoca’da AFAD kapsamında, Hemşin Köyü ile Yenice Köyü’nde bulunan  taş ocağı arasındaki 2,6 kilometre uzunluğundaki yolun  tamamlanması ile 42 kilometrelik yol asfaltlama işlemi İl Özel İdaresi tarafından tamamlanmış olacak.

KÖYDES programı çerçevesinde yapılan asfaltlama işlemi ise Koçar Köyü’ne olan 1,5 km ve Subaşı Köyü ile Şifalısu arasındaki 3 km yolda devam edecek. Çalışmaların yıl sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (1)
Düzceli 2 yıl önce
Ben Düzcede yaşayan biriyim,koçar köyüne sık giderim.Köy yoluna dökülen asfalt gülünç ve müsrüfçülüktür,yol kabarmış,yolun başından sonundan asfalt dökülmüş,orta kısımları dökülmemiş buna karar verene ....gülerler yazıktır günahtır kul hakkına girer.
18
parçalı bulutlu