banner851

banner614

YOL ULAŞIMA AÇILDI

banner619

Akçakoca Esmahanım ve Uğurlu Köyleri arasında sel afetinden zarar gören yolun tekrar yapılacağı söylenmesine rağmen çalışmaların durdurulması köy sakinleri tarafından tepkiye neden olmuştu. Bunun üzerine Öncü Haber Whatsapp ihbar hattımızdan bizlere ulaşan köylülerin sesi kulak verdik ve gündeme taşımıştık. Haberimiz üzerine Düzce Valiliği gerekenin yapılması için harekete geçti.

banner846
Akçakoca 30.08.2019, 18:32 30.08.2019, 19:39
2453
YOL ULAŞIMA AÇILDI
banner844

Temmuz ayında Akçakoca’da yaşanan sel afetinin ardından zarar gören Akçakoca Esmahanım ve Uğurlu Köyleri arasındaki yolun  bozuk, çamurlu ve kazaya meyilli olması  araç kullanmak için oldukça tehlikeli bir hal aldığı için köylülerin tepkisine neden olmuştu.Bunun üzerine Öncü Haber Whatsapp ihbar hattımızdan bizlere ulaşan köylülerin  sesine kulak verdik ve haber yaptık. Haberimiz üzerine Düzce Valiliği harekete geçti ve gerekenin yapılacağı yazılı açıklamada belirtildi.Düzce Valiliği'nden gelen açıklama ise şu şekilde :                                    

“İlimiz bazı basın yayın kuruluşlarında yer alan "Valiye Açık Mektup" başlıklı haber üzerine, Valiliğimizce ilgili vatandaşımızla temasa geçilerek gerekli çalışma başlatılmış olup; haberde bahsi geçen yola İl Özel İdaresi ekiplerince anında müdahale edilmiş ve  yol ulaşıma açılmıştır. Yarın, anılan yol üzerinde sorumlu ekiplerle iyileştirme çalışmalarına devam  edilecek ve yol üzerine gerekli malzeme serilecektir. Kamuoyunun bilgisine sunulur.”


Haber : C.A.KUŞ
Yorumlar (0)